خرید و فروش خانه و آپارتمان در گیشا

محله گیشا که امروزه به نام کوی نصر آن را می‌شناسند، در منطقه دو شهرداری و شمال غربی تهران واقع شده است. محله گیشا با محله‌های شهرک غرب، مرزداران شرقی و شهرآرا همسایه است و از خیابان‌های مهم آن می‌توان به خیابان گیشا، خیابان حسین فرحزادی، خیابان یاس و خیابان جوادی اشاره کرد. از شاخصه‌های محله گیشا می‌توان خیابان‌هایی با سراشیبی زیاد را نام برد. محله گیشا یکی از اصیل‌ترین محله‌های تهران است که امروزه شکلی مدرن به خود گرفته است. موقعیت ممتاز گیشا، دسترسی آن به اتوبان‌های اصلی شهر است. در شمال این محله اتوبان حکیم، در شرق آن اتوبان چمران، در غرب اتوبان شیخ فضل الله نوری و در جنوب آن بزرگراه جلال آل احمد قرار گرفته است. به دلیل همین دسترسی، سکونت و زندگی در گیشا و کوچه پس کوچه‌های آن موج می‌زند.

خرید خانه در محله گیشا

قیمت خانه در این محله به دلیل وجود امکانات رفاهی بسیار مناسب، متوسط رو به بالا است. با این حال به دلیل امکانات بالا و اصالت این محله، افراد زیادی به سراغ خرید آپارتمان در محله گیشا می‌روند. معمولا خانه‌های نزدیک به پارک گفتگو، قیمت بالاتری دارند. بطور کلی ساخت خانه‌های نوساز در این محله بسیار رواج پیدا کرده است. در نتیجه افراد زیادی را برای خرید یا اجاره آپارتمان در گیشا به خود جذب کرده است.

دسترسی به محله گیشا

محله گیشا برای افرادی که اتومبیل شخصی دارند، بسیار مناسب است زیرا این منطقه به چهار بزرگراه چمران، حکیم، شیخ فضل الله نوری و جلال‌آل‌احمد دسترسی دارد. البته که خطوط اتوبوسرانی و ایستگاه مترو دانشگاه شهید مدرس و بوستان گفتگو برای حمل و نقل عمومی نیز وجود دارد.

امکانات محله گیشا

از معروف‌ترین پاساژهای گیشا می‌توان به پاساژ نصر اشاره کرد که بخش‌های متنوعی را در خود جای داده است. از جمله رستوران‌های آن نیز می‌توان به رستوران فلورانس و سفره‌خانه سنتی شب‌های گیشا اشاره کرد. از بوستان‌های معروف گیشا هم می‌توان بوستان گفتگو و ورزش را نام برد.

خرید آپارتمان در مرزداران

خرید آپارتمان در شهرآرا

خرید آپارتمان در امیرآباد