خرید و فروش خانه و آپارتمان در گیشا

خرید آپارتمان در گیشا به دلیل موقعیت ممتاز این محله و دسترسی آن به اتوبان‌های اصلی شهر، می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد. محله گیشا که امروزه به نام کوی نصر آن را می‌شناسند، در منطقه دو شهرداری و شمال غربی تهران واقع شده است. گیشا با محله‌های شهرک غرب، مرزداران شرقی و شهرآرا همسایه است و از خیابان‌های مهم آن می‌توان به خیابان گیشا، خیابان حسین فرحزادی، خیابان یاس و خیابان جوادی اشاره کرد. محله گیشا یکی از اصیل‌ترین محله‌های تهران است که امروزه شکلی مدرن به خود گرفته است.

دسترسی به محله گیشا

محله گیشا برای افرادی که اتومبیل شخصی دارند، بسیار مناسب است زیرا در شمال این محله اتوبان حکیم، در شرق آن اتوبان چمران، در غرب آن اتوبان شیخ فضل الله نوری و در جنوب آن بزرگراه جلال آل احمد قرار گرفته است. البته که خطوط اتوبوسرانی و ایستگاه مترو دانشگاه شهید مدرس و بوستان گفتگو برای حمل و نقل عمومی نیز وجود دارد.

امکانات محله گیشا

از معروف‌ترین پاساژهای گیشا می‌توان به پاساژ نصر اشاره کرد که بخش‌های متنوعی را در خود جای داده است. از جمله رستوران‌های آن نیز می‌توان به رستوران فلورانس و سفره‌خانه سنتی شب‌های گیشا اشاره کرد. از بوستان‌های معروف گیشا هم می‌توان بوستان گفتگو و ورزش را نام برد.

قیمت خرید آپارتمان در گیشا

قیمت خرید آپارتمان در گیشا به دلیل وجود امکانات رفاهی بسیار مناسب، متوسط رو به بالا است. با این حال به دلیل امکانات بالا و اصالت این محله، افراد زیادی به سراغ خرید آپارتمان در گیشا می‌روند. معمولا خانه‌های نزدیک به پارک گفتگو، قیمت بالاتری دارند. بطور کلی ساخت خانه‌های نوساز در این محله بسیار رواج پیدا کرده است.

خرید آپارتمان در مرزداران

خرید آپارتمان در شهرآرا

خرید آپارتمان در امیرآباد