خرید و فروش خانه و آپارتمان در آسمان

برای خرید آپارتمان در تهران از مهم‌ترین موارد قابل بررسی دسترسی، میزان ترافیک، آب و هوا و امنیت محله‌ها است. با خرید آپارتمان در آسمان تهران، محله‌ای در شمال منطقه 2 تهران و چسبیده به کوه‌های شمال تهران، ترافیک سنگین ساعات شلوغی تهران رهایی پیدا می‌کنید و به دلیل موقعیت فوق‌العاده این محله آب و هوای مناسب و مطلوبی را تجربه خواهید کرد.

 محله آسمان تهران کجاست؟

محله آسمان تهران در شمال منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد. این محله از شمال با بزرگراه یادگار امام، از جنوب با بزرگراه نیایش، از شرق با خیابان شهید پاکنژاد و از غرب با بزرگراه یادگار امام محدود می‌شود. همچنین این محله با محله‌های ‌بهرود، سعادت آباد، دریا، پونک، سپهر، نفت، پرواز، فرحزاد مجاورت دارد.

دسترسی‌های آسمان تهران و امکانات آن

سه طرف محله آسمان با بزرگراه‌های یادگار امام و نیایش احاطه شده‌اند و از این نظر موقعیت بی‌نظیر و مناسبی دارد. در هر جای تهران که باشید با رفتن به این دو بزرگراه به سادگی می‌توانید به محله آسمان تهران برسید. با افتتاح مترو میدان کتاب که در مرکز محله آسمان قرار دارد، ساکنین محله آسمان با استفاده از ناوگان عمومی حمل و نقل می‌توانند به سادگی به سایر نقاط شهر تهران دسترسی سریع داشته باشند. علاوه بر این شما می‌توانید از اتوبوس و تاکسی‌هایی که در میدان کاج سعادت آباد قرار دارند استفاده کنید.

دسترسی سریع به جاهای دیدنی و خوش آب و هوای شمال تهران مثل فرحزاد و کوهسار از مزیت‌های خرید آپراتمان در آسمان تهران است. علاوه بر این بوستان‌های متعددی در این محله برای ساکنین وجود دارد که برای پیاده‌روی بسیار مناسب هستند. از طرفی لازم به ذکر است که با خرید آپارتمان در آسمان تهران از امنیت بالایی برخوردار خواهید بود و امکانات شهری و رفاهی در کمترین زمان در دسترس شما هستند.

قیمت آپارتمان در آسمان تهران

قیمت خرید آپارتمان در آسمان تهران نیز مانند تمام نقاط تهران، تحت تاثیر عوامل مختلفی چون متراژ، موقعیت جغرافیایی، سن بنا و متریال مورد استفاده در ساخت آپارتمان قرار می‌گیرد. از سوی دیگر با توجه به اینکه این محله جزو مناطق بالا شهر تهران است، قیمت آپارتمان در آسمان تهران بالاتر از میانگین قیمت آپارتمان در تهران است.