سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در خلیج فارس تهران

محله خلیج فارس در منطقه هجده شهرداری تهران و در محدوده جنوب غربی شهر تهران قرار دارد. خلیج فارس در گذشته به سه ناحیه خلیج فارس شمالی، خلیج فارس جنوبی و نوروز آباد تقسیم می‌شد. لازم است بدانید که محله نوروز آباد چندی بعد از آن جدا شد.

قیمت خرید آپارتمان در محله خلیج فارس

این محله از شمال با بزرگراه فتح، از غرب و جنوب با اتوبان آزادگان و از شرق به رودخانه کن منتهی می‌شود. همچنین خلیج فارس در مجاورت محلاتی چون شهرک پاسداران، شهرک دریا، تهرانسر شمالی، 17 شهریور، فتح، تهرانسر شرقی، نوروز آباد و سعیدآباد قرار دارد. میانگین قیمت خرید آپارتمان در این محله نسبت به میانگین قیمت آپارتمان در شهر تهران، پایین است.

راه‌های دسترسی به محله خلیج فارس

این محله با دسترسی به خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی در رده بهترین محدوده‌ها در موقعیت جغرافیایی تهران می‌باشد. همچنین نزدیکی به خطوط ریلی بین شهری مانند ایستگاه متروی آزادگان و ایستگاه متروی نعمت آباد؛ موجبات تسریع تردد آسان ساکنین این محله را فراهم کرده است. همچنین خلیج فارس با سه بزرگراه فتح، آیت الله سعیدی و بزرگراه آزادگان احاطه شده است.

امکانات این محله

این محله امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری دارد. همچنین از امکانات خلیج فارس می‌توان از بوستان مادر، بوستان پروین اعتصامی، بازار میوه وتره‌بارخلیج فارس، غذاخوری گلبرگ، رستوران مهماندار، رستوران ابوذر، مجتمع تجاری مسکونی خلیج فارس، رستوران و سالن پذیرایی مجتمع تجاری مسکونی خلیج فارس نام برد.

خرید آپارتمان در 17 شهریور

خرید آپارتمان در شاد آباد

خرید آپارتمان در تهرانسر