شاهین شهر؛ منطقه‌ای جذاب برای صاحبخانه شدن

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر با نقدینگی محدود به دنبال صاحبخانه شدن هستید، ما خرید آپارتمان در شاهین شهر اصفهان را به شما پیشنهاد می‌دهیم؛ تا انتها با ما همراه باشید تا قیمت مسکن در این منطقه را بررسی کنیم.
خرید آپارتمان در شاهین شهر

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، شاهین شهر یکی از مناطق خوب اصفهان محسوب می‌شود که در شمال این استان واقع شده است. شاهین‌شهر با جمعیت حدود دویست ‌هزار نفری در کنار کلان‌شهر اصفهان، به‌عنوان بزرگ‌ترین شهر مهاجر پذیر استان به شمار می‌رود.

خیابان عطار، دهخدا، فردوسی، مخابرات جزو محله پرتقاضا و معروف این منطقه محسوب می‌شود که قیمت ملک در این لوکیشن‌ها بالا است. شاهین شهر دارای آب و هوایی خشک است که به نسبت سایر مناطق اصفهان دارای جاذبه‌های گردشگری نیست و اما روستای موچه خورت که در نزدیکی آن واقع شده، بسیاری دیدنی است.

قیمت آپارتمان در شاهین شهر اصفهان به طور میانگین برای هر متر مربع حدود، 10 تا 11 میلیون تومان است، اما اگر به دنبال واحدهای نوساز هستید، این قیمت به بالای 13 میلیون تومان می‌رسد که البته این قیمت ها بسته به موقعیت جغرافیایی، نوع ساخت، امکانات و … متفاوت است.

خرید آپارتمان در شاهین شهر

شما در این منطقه با نقدینگی بالای 500 میلیون تومان، در برخی از محله‌های این منطقه امکان صاحب خانه شدن را خواهید داشت؛ اما اگر به دنبال صاحبخانه شدن در مناطق خوب و با امکانات بالا هستید باید نقدینگی خود را دو برابر کنید.

در ادامه قیمت برخی از فایل های آگهی شده در منطقه شاهین شهر اصفهان را مشاهده خواهید کرد؛ اما اگر به دنبال فایل‌های بیشتری در مناطق مختلف اصفهان هستید به سایت ملکی دلتا رجوع کنید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن ملک موردنظر خودتان را پیدا کنید.

قیمت خرید آپارتمان در شاهین شهر

  • خیابان عطاری: 99 متری، 15 سال ساخت، دو خوابه، امکانات (آسانسور-انباری-پارکینگ)/ قیمت: یک میلیارد و 120 میلیون تومان
  • محله علامه: 100 متری،11 سال ساخت، دو خوابه، طبقه دوم، امکانات (انباری-پارکینگ)/ قیمت: یک میلیارد و 100
  • گلدیس: 83 متری، 10 سال ساخت، دو خوابه، طبقه اول، امکانات (آسانسور-انباری-پارکینگ)/ قیمت: 715 میلیون تومان
  • شاهین شهر: 163 متری، نوساز، سه خوابه، طبقه دوم، امکانات (آسانسور-انباری-پارکینگ)/ قیمت:3 میلیارد و 100 میلیون تومان

مطالعه بیشتر: مطلب «خرید آپارتمان در منطقه 5 اصفهان» را در مجله ملکی دلتا بخوانید.

بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

نگاه سرمایه‌ای به بازار املاک کشور

بازار املاک کشور، همیشه با وقفه‌ای چندماهه نسبت به سایر بازارهای کلان اقتصادی به مباحث و ا…