رفتار فردی که چیزی را از شما مخفی می‌کند

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
چرا فکر می‌کنید همسرتان چیزی را پنهان می‌کند؟آیا تغییری در رفتار همسرتان رخ داده است که شما را به این باور برساند که او واقعاً چیزی را پنهان می‌کند؟

به یاد داشته باشید که گمان و سوء ظن بی دلیل شما باعث می‌شود که زندگی مشترک و روابطتان با همسرتان را دچار چالش کنید. در این مطلب از دلتامگ به بیان نشانه های پنهان کاری همسر می‌پردازیم.

نشانه های پنهان کاری همسر 

اگر به همسرتان شک دارید و این احتمال را می دهید که موضوعی را از شما پنهان می کند. پس باید به دنبال نشانه های پنهان کاری مردان یا زنان باشید.

‎ همسرتان در مورد اینکه کجاست صحبت نمی‌کند

نیاز نیست که هر ثانیه از روز را با همسرتان تماس بگیرید و از مکان او مطلع شوید. این کار شما باعث می‌شود همسرتان فکر کند به او اعتماد ندارید یا او را کنترل می‌کنید. اما اگر در طی تماس‌های روزانه‌ای که با همسر خود دارید، او در مورد اینکه کجا بوده یا کجا هست از پاسخ دادن به این سوالات شما طفره رفت، پس نشانه خوبی نیست.

زود عصبانی و ناراحت شدن از نشانه های پنهان کاری همسر 

آیا احساس می کنید حتی زمانی که می خواهید یک گفت و گو عادی با شریک زندگی خود داشته باشید در نهایت او عصبانی و ناراحت می شود؟ اگر همسرتان دائم در حال سرزنش کردن شما است و یا بد اخلاقی می کند نشانه های خوبی نیست. البته عصبانی شدن در روانشناسی مردان بد اخلاق جزو یکی از مهم ترین نشانه ها است. اما اگر این عصبانیت و ناراحتی ها همیشگی شده باشد، از نشانه افراد بد اخلاق است. فردی که قصد مخفی کردن دارد سعی می کند از عصبانیت و پرخاشگری به عنوان یک راه فرار و یا برای ساکت کردن شما استفاده کند.

مطلب پیشنهادی:  تفاوت بن مژه و خط چشم در چیست؟

نشانه های پنهان کاری همسر 

 جزئیات بیشتری را برای رد گم کردن به اشتراک می‌گذارند

همسری که پنهان کاری می کند ناخودآگاه سعی می کند با ارائه جرئیات بیشتر در مورد موضوعات مختلف، اعمال خود را مخفی نگه دارد. اگر همسرتان همیشه از جزئیات غیر مرتبط با موضوع کمک می گیرد، باید کمی شک کرد. البته اگر او همیشه این گونه بوده و توضیح در مورد تمام جزئیات یکی از خصوصیت های اخلاقی اش به شمار می رفته پس جای شک نیست. اما اگر به تازگی این گونه رفتار می کند، این تغیر رفتار، نشانه جالبی نیست.

بیش از اندازه مراقب تلفن همراه بودن از نشانه های پنهان کاری همسر  

برخی از زنان می‌گویند شوهرم سیم کارت مخفی دارد و یا رمز تلفن همراه اش را به من نمی گوید. اگر همسرتان دائم از موبایل خود محافظت می کند و یا مراقب است کسی به تلفن همراهش دست نزد پس گزینه ای برای مخفی کاری وجود دارد. اگر شما به سراغ تلفن همراه او رفتید می توانید با توجه به زبان بدنش بفهمید آیا نگرانی از نزدیک شدن شما به تلفن همراهش دارد یا خیر. زبان بدن می تواند به وضوح حالت فرد و عصبانیت یا استرس او را نشان بدهد.

تعداد کلمات مطلب: 460

اپلیکیشن مجله دلتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در روانشناسی

همچنین بخوانید

شکست پیری صورت در خانه

چین و چروک صورت، جزئی از روند طبیعی بالا رفتن سن است که برای همه اتفاق می‌افتد و علت اصلی …