قیمت آپارتمان نقلی در محله فاطمی تهران چند؟

2
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
خیابان فاطمی یکی از قوی‌ترین خیابان‌های تهران به لحاظ بافت تجاری است. دسترسی‌های بسیار خوب این محله و قرار داشتن در بین بافت‌های تجاری خیابان ولیعصر افراد بسیاری را ترغیب می‌کند تا در این محله ملک بخرند.
محله فاطمی تهران

با توجه به افزایش قیمت ملک، خرید خانه مانند قبل کار چندان راحتی نیست و بیشتر نیاز است در این باره تحقیق کنید. این حساسیت، در شهر بزرگی مانند تهران اهمیت بیشتری نیز پیدا می‌کند. اگر قصد سکونت در مرکز تهران را دارید، در این مطلب از دلتامگ قصد داریم درباره محله فاطمی تهران که از امکانات و دسترسی مناسبی برخوردار است اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. چنانچه قصد خرید آپارتمان در فاطمی را دارید با ما همراه باشید.

خیابان فاطمی کجاست؟

بسیاری از افراد که در تهران سکونت دارند نام خیابان فاطمی را شنیده‌اند؛ این خیابان یکی از محله‌های بسیار مهم در منطقه ۶ شهرداری تهران است که از شمال به خیابان شهید گمنام، از شرق به میدان جهاد، از جنوب به خیابان دکتر فاطمی و از غرب به خیابان کارگر شمالی متصل می‌شود. همچنین در مجاورت با محله‌های ‌امیرآباد، نصرت، کشاورز، شریعتی، قزل قلعه و جهاد قرار دارد. نام قدیم خیابان فاطمی، ایران نوین بوده و در زمان‌های قدیم نیز این محله از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است. میدان فاطمی یکی از مهمترین میدان‌های محله فاطمی است که امروزه آن را با نام میدان جهاد می‌شناسند.

محله فاطمی تهران

قیمت خانه در محله فاطمی تهران چند؟

با توجه به اینکه محله فاطمی تهران در مرکز شهر قرار دارد و از امکانات و دسترسی بسیار مناسبی به سایر نقاط تهران برخوردار است؛ اما قیمت خانه آن‌طور که فکر می‌کنید در این محله نجومی نیست. می‌توانید با مبلغی مناسب صاحب خانه در این محله شوید.

در حال حاضر قیمت زمین در خیابان فطمی بین 60 تا 110 میلیون متغیر است و شما می‌توانید خانه‌هایی با رنج قیمت 4 تا 17 میلیارد پیدا کنید؛ این اختلاف قیمت مربوط به موقعیت جغرافیایی و متراژ خانه می‌شود. برای مثال خانه‌هایی که در نزدیکی مترو جهاد قرار دارند از قیمت بالاتری نیز برخوردارند. یا اینکه خانه‌هایی که در خیابان فاطمی قرار دارند قیمت بالاتری دارند؛ چرا که این خیابان جزو اصلی‌ترین خیابان‌های محله فاطمی است که از دسترسی بسیار خوبی برخوردار است. د حال حاضر قیمت یک واحد آپارتمان  60 متری در خیابان زرتشت فاطمی، 4 میلیارد و 500 میلیون است.

مطلب پیشنهادی:  هزینه اجاره خانه و خرید آپارتمان در نارمک چند؟

چگونه با مترو به میدان فاطمی برویم؟

یکی از دلایل محبوبیت محله فاطمی تهران از دیرباز تا کنون، دسترسی مناسب آن است؛ با توجه به اینکه این محله به بزرگراه جمران متصل است باعث می‌شود رفت‌وآمد با اتومبیل شخصی به این محدوده بسیار احت شود؛ اما در نظر داشته باشید که محله فاطمی در طرح ترافیک قرار دارد و ما نمی‌توانید هر ساعت از روز که بخواهید با ماشین خود به این محله بروید.

راحت‌ترین مسیر دسترسی به خیابان فاطمی، مترو و استگاه بی ار تی میدان فاطمی است. نزدیکترین مترو به خیابان فاطمی تهران نیز، مترو جهاد است که می‌توانید از آن استفاده کنید.

محله فاطمی تهران

امکانات محله فاطمی تهران

 • بیمارستان شریعتی
 • بیمارستان قلب تهران
 • بیمارستان دندانپزشکی ۶۰۰ ارتش
 • دانشکده هنر و معماری پارس
 • دانشگاه تربیت مدرس
 • دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران
 • تالار وزارت کشور
 • بوستان اقاقی ها
 • پارک گلها
 • مرکز خرید پرنیان
 •  مرکز خرید لئون
 • فروشگاه سون تن
 • مرکز تجاری چهل ستون
 • مرکز خرید کامپیوتر و موبایل

پیشنهاد مطالعه: با خرید آپارتمان در شمس‌ آباد، از شر ترافیک تهران راحت شوید

بنر مشاهده آگهی

2 دیدگاه

 1. […] با مطالب بیشتر و بروز در حوزه خرید و فروش ملک، مطلب «فاطمی، محله‌ای با قدمتی بیش از یک قرن » را در دلتا مگ […]

  پاسخ

 2. […] به دانستن مطالب پیرامون محله‌های تهران هستید، مطلب«فاطمی، محله‌ای با قدمتی بیش از یک قرن » را در دلتا مگ […]

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در محله های تهران

همچنین بخوانید

جدیدترین قیمت خرید آپارتمان در وحیدیه + جدول

اگر قصد خرید یا اجاره واحد آپارتمانی در محله وحیدیه را دارید تا انتهای این مطلب با دلتا مگ…