خرید و فروش خانه و آپارتمان در تهران

تهران یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای دنیا است. این شهر به 22 منطقه شهرداری تقسیم می‌شود. آب‌وهوای شهر تهران نیمه‌خشک است؛ ولی در شمال شهر تهران که ناحیه کوهپایه‌ای دارد، آب‌وهوا سرد و مطلوب است.

درباره شهر تهران

طبق بررسی باستان‌شناسان شهر تهران از قدمت بسیار بالایی برخوردار است. اسکلت‌های به‌دست‌آمده از این شهر، قدمتی هفت هزار‌ساله دارد و مربوط به دوران سنگی می‌شود. در قرن هفتم در شهرری ویرانی صورت گرفت که همین امر باعث مهاجرپذیری شهر تهران شد. حکومت قاجار در سال 1165 سلطنت خود را در تهران آغاز کرد و شهر تهران را به‌عنوان پایتخت حکومتش انتخاب کرد. از این دوران شهر تهران به‌عنوان یکی از شهرهای استراتژیک و مهم در ایران شناخته شد.

از جاذبه‌های گردشگری شهر تهران می‌توان به پل طبیعت، برج میلاد، برج آزادی، کاخ نیاوران، کاخ گلستان، باغ گیاهشناسی ملی، بوستان گفتگو، پارک پردیسان، باغ فردوس، عمارت مسعودیه، موزه مقدم، موزه زمان، موزه هنرهای معاصر، موزه ملی تهران، پارک جمشیدیه، پارک ملت اشاره کرد.

سایت دلتا به شما در خریدوفروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید آپارتمان در تهران یا قیمت آپارتمان در تهران را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید.

خرید آپارتمان در تهران

شهر تهران به عنوان پایتخت ایران همواره یکی از پرطرفدارترین شهر ها برای خرید خانه محسوب می شود. بدلیل گستردگی این شهر و تنوع در بافت مسکونی، شما می توانید با هر میزان بودجه و هر سلیقه ای صاحب خانه شوید .
اگر قصد خرید خانه در تهران یا اطلاع از قیمت آپارتمان در تهران را دارید، می‌توانید از بین هزاران آگهی در وب‌سایت دلتا ملک مورد نظر خود را بیابید.

قیمت آپارتمان در تهران

مناطق شمالی تهران محله‌های گران‌قیمتی را در خود جای داده و محله‌های مناطق غربی، شرقی و مرکز تهران دارای قیمت مناسب‌تری هستند و محله‌های ارزان‌قیمت طبیعتاً در جنوب تهران قرار دارند. گران‌ترین منطقه ها در تهران مناطق 1 تا 6 است و  ارزان‌ترین مناطق برای خرید خانه در تهران مناطق  15تا 20 است.

خرید آپارتمان اداری در تهران

خرید مغازه، واحد تجاری در تهران

خرید خانه ، ویلا ، کلنگی در تهران