سرمایه‌گذاری استثنایی با خرید آپارتمان در قیطریه

0
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
قیطریه به دلیل آب و هوای مطلوب و امکانات رفاهی فراوان باعث شده تا تقاضا برای خرید آپارتمان در این منطقه بسیار باشد.
محله قیطریه

محله قیطریه به دلیل امکانات رفاهی فراوان و آب‌وهوای مناسب، از دیرباز تا کنون بسیار مورد توجه پادشاهان و افراد عامی بوده است؛ همین امر باعث شده که اکنون نیز تقاضا برای اجاره خانه و خرید ملک در قیطریه بسیار باشد؛ در صورتی که قصد خرید آپارتمان در قیطریه را دارید، تا پایان این مطلب با دلتامگ همراه باشید.

چند مورد از آگهی های خرید ملک در سایت دلتا

محله قیطریه

محله قیطریه تهران کجاست؟

قیطریه یکی از بهترین محله‌های بالاشهر تهران است که در شمال شرق و منطقه 1 شهرداری قرار دارد؛ قدمت این محله نیز به زمان قاجار باز می‌گردد که در آن زمان این محله روستایی خوش آب‌و هوا بود که بیشتر زمین‌های آن کشاورزی و باغ بود؛ به همین علت  این روستا به عنوان شکارگاه بسیار مورد توجه پادشاهان قرار داشته است.

محله قیطریه

اکنون با گسترش شهرنشینی این محله از شمال به خیابان قیطریه، از جنوب به خیابان جهانتاب، از شرق به بلوار قیطریه و ازغرب به خیابان شریعتی متصل می‌شود. بهترین خیابان‌های قیطریه نیز شامل : بلوار اندرزگو ، خیابان شریعتی ، خیابان قیطریه ، بلوار صبا ، بلوار کاوه ، بزرگراه صدر ، خیابان چیذر ، خیابان قلندری شمالی ، خیابان سلیمانی غربی ، خیابان خراسانی ، خیابان موسیوند ، خیابان خلیلی ، خیابان فاطمیه ، خیابان کریمی و خیابان سهیلی است.

موقعیت جغرافیایی این محل، مهم‌ترین عامل تقاضای بالای اجاره و خرید آپارتمان در قیطریه است. با خرید آپارتمان در این محل لوکس و خوش آب و هوا، می‌توانید برای آینده خود سرمایه‌گذاری کنید.

قیطریه تهران روی نقشه

 چگونه می­‌توان به قیطریه رفت؟

نزدیک بودن این محله به بزرگراه‌ صدر و قرار نداشتن در طرح ترافیک، این امکان را به وجود آورده تا شما به راحتی با اتومیبل شخصی خود به قیطریه دسترسی داشته باشید؛ از سوی دیگر اگر تمایل دارید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید، می‌توانید از مترو قیطریه که در خط 1 مترو قرار دارد استفاده کنید.

علاوه بر آن در این محله ایستگاه تاکسی و اتوبوس نیز به فراوانی وجود دارد و می‌توانید از آن‌ها برای تردد استفاده کنید. این دسترسی ساده و آسان به سایر محله‌ها، تقاضای اجاره و خرید آپارتمان در قیطریه را بالا برده است.

مطلب پیشنهادی:  بهترین مناطق شمال برای خرید ویلا + قیمت

محله قیطریه

قیمت خرید آپارتمان در قیطریه

قدمت محله قیطریه این امکان را به وجود آورده تا بافت مسکونی این محله به دو صورت مدرن و سنتی قابل مشاهده باشد؛ برای زندگی در قیطریه لازم است که شما محله های قیطریه را به خوبی بشناسید؛ اگر چه که تمام محله های این منطقه برای زندگی بسیار مناسب است.

در حال حاضر قیمت هر متر آپارتمان در قیطریه بین 140 تا 220 میلیون تومان متغیر است، در نتیجه شما برای خرید یک واحد آپارتمان 90 متری به 14 میلیارد و 400 میلیون نقدینگی نیاز دارید؛ برای مشاهده آگهی‌های بیشتر می‌توانید به سایت دلتا مراجعه کنید. در ادامه چند مورد آگهی خرید آپارتمان در قیطریه تهران مشاهده می‌کنید.

متراژ بنا

سن بنا

قیمت هر متر مربع

قیمت آپارتمان

160 متر

7 ساله

137.500 میلیون تومان

22 میلیارد تومان

83 متر

20 ساله

156.627 میلیون تومان

13 میلیارد تومان

63 متر 1 ساله 206.349 میلیون تومان

13 میلیارد تومان

محله قیطریه

امکانات رفاهی محله قیطریه

موقعیت جغرافیایی این محله باعث شده تا وضعیت امکانات رفاهی بسیار مطلوب باشد؛ به گونه‌ای که شما می‌توانید بهترین مراکز خرید و رستوران‌ها را در این محدوده پیدا کنید و یک روز خاطره‌انگیز را برای خود و عزیزانتان به وجود آورید؛ برای آشنایی با این امکانات به چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

مرکز خرید قیطریه

  • مرکز خرید سانا
  • مرکز خرید خانه الماس

رستوران های معروف قیطریه

  • رستوران ماتادور
  • رستوران شمشیری
  • رستوران اصیل
  • پیتزا کالیس
  • رستوران ایتالیایی دلچه ویتا

سخن پایانی

محله اصیل قیطریه، افراد ثروتمند و متمول را به سمت خودش جذب می‌کند. امکانات بالای این محله باعث شده است که متقاضیان اجاره و خرید آپارتمان در قیطریه همواره بالا باشد. می‌توانید با خرید آپارتمان در این محل، برای آینده خود سرمایه‌گذاری کنید.

بنر مشاهده آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در محله های تهران

همچنین بخوانید

خرید ویلا در چمستان با متری 7 میلیون

خرید ویلا در چمستان از شهرهای زیبا و بکر استان مازندران برای کسانی که به دنبال یک محل دنج …