متقاضیان مسکن ملی که پیامک دریافت نکردند، بخوانند

3
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران به متقاضیان نهضت ملی مسکن که برای آنها پیامک ارسال نشده، گفت که به سامانه saman.mrud.ir مراجعه کنند.
سابقه ۵ سال سکونت

به گزارش دلتا مگ به نقل از ایسنا، چندی پیش بسیاری از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن که اغلب ثبت‌نامی‌های شهرهای جدید هستند، عنوان کردند که هیچ پیامکی مبنی بر تایید، رد و یا میزان آورده یا مشخص شدن پروژه برای آنها ارسال نشده است.

در همین راستا محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در خصوص عدم ارسال پیامک به برخی از متقاضیان مسکن ملی توضیح داد. او گفت: به تمامی متقاضیان نهضت ملی مسکن شهرهای پاکدشت و رباط کریم که مدارکشان کامل است، پیامک ارسال شد.

او در ادامه اظهار داشت اما کسانی که به دلیل نقص مدارک پیامک را دریافت نکرده‌اند وارد سامانه نهضت ملی شوند. در غیر این صورت به اداره کل راه و شهرسازی مراجعه کنند.

بر اساس سخنان خلیل محبت خواه؛ اگر افرادی هنوز هستند که پیامکی دریافت نکرده‌اند به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن به نشانی saman.mrud.ir مراجعه کنند. چرا که ممکن است مدارکشان ناقص باشد.

عدم ارسال پیامک به متقاضیان مسکن ملی

وی خاطرنشان کرد: اگر امکان رفع نقص وجود داشت انجام دهند. در غیر این صورت متقاضیان پاکدشت و رباط کریم به اداره کل راه و شهرسازی استان مراجعه کنند.

مطلب پیشنهادی:  پرداخت وام ودیعه به متقاضیان با دو شرط

دولت در شهر تهران خانه‌سازی نمی‌کند

گفتنی است که برای ساکنان شهر تهران که متقاضی واحدهای نهضت ملی مسکن هستند، در شهرهای جدید پرند، هشتگرد، ایوانکی و همچنین پاکدشت و رباط کریم خانه‌سازی خواهد شد.

طبق اعلام مسئولان، دولت هیچ برنامه‌ای برای ساخت مسکن دولتی در شهر تهران ندارد. اما کسانی که به صورت خودمالک قصد ساخت و ساز دارند در صورت تمایل می‌توانند از مزایای طرح نهضت ملی مسکن از جمله تسهیلات تا سقف ۶۰۰ میلیون تومانی آن استفاده کنند.

آنطور که وزارت راه و شهرسازی استان تهران اعلام کرده است؛ تهران یکی از استان‌هایی است که در مورد تامین زمین پیشرفت خوبی داشته و عملیات اجرایی ۳۰ هزار واحد نیز آغاز شده است.

مطالعه بیشتر: مطلب «سرانجام مصوبه افزایش حق مسکن کارگران چه شد؟» را در دلتا مگ بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

هرگز این وسایل را برای خانه اجاره‌ای نخرید

یکی از مشکلات اجاره واحدهای کوچک، کمبود فضای لازم برای چیدمان وسایل است. ممکن است بسیاری ا…