بررسی قیمت خرید آپارتمان در گاندی

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برای خرید آپارتمان در خیابان گاندی تهران باید دست‌کم برای خانه‌های نوساز، متری 60 تا 75 میلیون تومان و برای خانه‌های 10 سال ساخت به بالا، متری 35 تا 55 میلیون تومان هزینه کنید.
خرید آپارتمان در گاندی

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، برای خرید آپارتمان در گاندی، ابتدا معرفی اجمالی از محله و امکانات آن خواهیم داشت و در ادامه قیمت‌های این محله را بررسی می‌کنیم.

خیابان گاندی، خیابانی در نزدیکی میدان ونک است که شامل دو بخش جنوبی و شمالی می‌شود. گاندی جنوبی در منطقه 6 و گاندی شمالی در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. این دو بخش به وسیله بزرگراه همت از یکدیگر جدا شده‌اند.

دسترسی خیابان گاندی

دو ایستگاه مترو شهید حقانی و همت، از لحاظ دسترسی این منطقه را در موقعیت مناسبی قرار داده‌اند. ایستگاه‌های اتوبوس‌ بی‌آرتی نیز در نزدیکی این منطقه وجود دارد. ایستگاه‌ تاکسی واقع در میدان ونک نیز از راه‌های دسترسی مناسب به خیابان گاندی محسوب میشود.

امکانات رفاهی خیابان گاندی

محله گاندی در نزدیکی دو بوستان بزرگ تهران به نام های بوستان ساعی، واقع در خیابان وزرا و بوستان آب و آتش، واقع در بزرگراه حقانی قرار دارد. هتل بیمارستان گاندی واقع در این خیابان، جزو بهترین مراکز درمانی ایران و خاورمیانه بوده و انواع خدمات تخصصی پزشکی و خدمات مراقبتی را به بیماران ارائه می دهد.

مراکز خرید لوکس و زیبای خیابان گاندی و همچنین مراکز تجاری میدان ونک که در نزدیکی این خیابان قرار دارد، می‌تواند پاسخگوی نیاز خرید شما باشد. کافه‌ها و رستوران‌های قدیمی و زیبای خیابان گاندی مکان مناسبی را برای دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی فراهم میکنند.

خرید آپارتمان در گاندی

بررسی قیمت خرید آپارتمان در گاندی تهران

اگر قصد خرید آپارتمان در گاندی را دارید باید بدانید که چنانچه به دنبال خانه نوساز هستید، شما حداقل برای هر یک متر مربع باید بین 60 تا 75 میلیون بودجه کنار بگذارید.

برای مثال در حال حاضر یک واحد مسکونی نوساز 82 متری کلید نخورده، با امکانات (پارکینگ – آسانسور – انباری) متری 70 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. پس اگر شما به دنبال چنین خانه‌ای هستید باید نزدیک به 5 میلیارد و 700 میلیون تومان نقدینگی داشته باشید.

اما شما با نقدینگی کمتر از این هم می‌توانید اقدام به خرید آپارتمان در گاندی کنید. هم‌ اکنون یک واحد 145 متری بدون آسانسور در طبقه اول ، متری 41 میلیون تومان در سایت ملکی دلتا آگهی شده است.

در این محله، امکان خرید خانه بین 35 تا 55 میلیون تومان برای هر متر مربع وجود دارد، اما شما با این میزان نقدینگی باید به سراغ خانه‌های با سن بنای بالا و بدون امکانات بروید.

مطالعه بیشتر: مطلب «بررسی قیمت خرید خانه در هفت تیر» را در سایت ملکی دلتا بخوانید.

بیشتر ببینید در نکات معاملاتی

همچنین بخوانید

نکات حقوقی انجام معامله با چک

حتما در متن قرارداد شماره چک‌هایی را که بین دو طرف معامله رد و بدل می‌‎شود قید کنید تا از …