خرید و فروش خانه و آپارتمان در گاندی شمالی

خرید آپارتمان در مناطق شمالی تهران می‌تواند زندگی پر آرامشی را به همراه خود داشته باشد. خرید آپارتمان در گاندی شمالی از این رو مورد اهمیت است؛ که دسترسی به مراکز تجاری، اداری و درمانی شمال تهران به سادگی میسر است و از طرفی وجود ناوگان حمل و نقل عمومی در نزدیکی این محله از دیگر مزیت‌های این خیابان است.

گاندی شمالی کجاست؟

خیابان گاندی به موازت خیابان ولیعصر تهران در مناطق 3 و 6 شهرداری تهران واقع شده است. گاندی شمالی تماما در منطقه 3 تهران قرار دارد و در ضلع شرقی و شمال شرقی میدان ونک قرار دارد. همچنین این خیابان در مجاورت با محله‌های یوسف آباد، محله ونک، محله کاووسیه، محله ظفر و محله توانیر قرار دارد.

دسترسی به گاندی شمالی

برای رسیدن به خیابان گاندی می‌توانید از بزرگراه‌های حقانی، همت و مدرس استفاده کنید. علاوه بر این به موازات خیابان گاندی در خیابان ولیعصر ایستگاه‌های متعدد بی آر تی قرار دارند. همچنین نزدیک‌ترین ایستگاه‌های مترو به خیابان گاندی شمالی ایستگاه مترو شهید حقانی و مترو همت هستند. ایستگاه تاکسی میدان ونک نیز نزدیک‌ترین ایستگاه تاکسی به گاندی شمالی است.

خیابان گاندی شمالی جزو محله‌های بالاشهر تهران است و قیمت آپارتمان در گاندی شمالی بالاتر از میانگین قیمت آپارتمان در سایر مناطق دیگر تهران است. نزدیکی به بلوار میرداماد، ظفر و بلوار آفریقا، میدان ونک و خیابان ولیعصر باعث شده است که خیابان گاندی همواره مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار بگیرد و خرید آپارتمان در گاندی شمالی برای سکونت یا کار همواره رونق دارد.

قیمت آپارتمان در گاندی شمالی

یکی از مزایای مثبت محله خرید آپارتمان در گاندی شمالی این است که در این محله آپارتمان‌های لوکس و نوسازی وجود دارند که  در صورتی که تمایل به زندگی در آپارتمان‌های لاکچری، خرید آپارتمان در گاندی شمالی انتخاب مناسبی است. همچنین به دلیل تمرکز مراکز اداری در اطراف این خیابان قیمت آپارتمان در گاندی شمالی بالاست و از طرفی دسترسی مناسب و ساختمان‌های لوکسی که در این محله قرار دارند، در افزایش قیمت آپارتمان در گاندی بی تاثیر نیستند.