قیمت خانه در پونک چند؟

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خرید خانه در پونک به دلیل دسترسی و امکانات این محله همواره متقاضی بسیاری داشته است؛ برای آگاهی بیشتر از وضعیت قیمت مسکن در این محله با ما همراه باشید.
خرید خانه ارزان

به گزارش دلتا مگ، منطقه 5 تهران یکی از پرمتقاضی‌ترین مناطق پایتخت برای خرید خانه به شمار می‌رود؛ در همین راستا قصد داریم یکی از محله‌های این منطقه را به جهت خرید خانه به شما معرفی کنیم.

محله‌ای که قصد داریم قیمت مسکن در آن را مورد بررسی قرار دهیم «پونک» است؛ این محله در غرب استان تهران واقع شده که جزو قدیمی‌ترین محله‌های این منطقه است.

قیمت واحدهای مسکونی 5 تا 12 سال ساخت در محله پونک به طور میانگین بین 50 تا 58 میلیون تومان است. البته قیمت مسکن متناسب با عمر بنا، نوع ساخت، متریال به کار رفته، امکانات واحد مسکونی، موقعیت قرارگیری و غیره متغیر است.

اما اگر به دنبال واحدهای نوساز هستید باید نقدینگی شما برای خرید خانه در پونک بالای 60 میلیون تومان باشد.

اگر به دنبال این هستید که از وضعیت امکانات و دسترسی این محله بیشتر مطلع شوید، باید عنوان کنیم پونک از امکانات رفاهی، تفریحی، حمل و نقل عمومی خوبی برخوردار است. البته هنوز مترو به این محله نرسیده است اما شما برای رسیدن به سایر مناطق تهران می توانید از بی آر تی در مسیر اتوبان اشرفی اصفهانی استفاده کنید و خود را به مترو برسانید.

خرید خانه در پونک

اگر برای خرید خانه در پونک نقدینگی کمی دارید، پیشنهاد ما به شما این است که به سراغ واحدهای مسکونی با سال ساخت بالا و متراژ کمتر بروید. شما امکان یافتن واحدهای مسکونی با این شرایط را با قیمت هر متر مربع بین 32 تا 35 میلیون را خواهید داشت.

یکی از مزایای مثبت پونک برای خرید خانه تنوع متراژی زیاد است؛ یعنی اگر شما چه به دنبال واحدهای بالای 150 و چه به دنبال واحدهای مسکونی زیر 70 متر هستید، امکان یافتن ملک ایده آل خود را خواهید داشت.

در ادامه برخی از فایل‌های آگهی شده ملک در پونک را که در 10 روز اخیر در سایت ملکی دلتا درج شده است را مشاهده خواهید کرد:

  • پونک بلوار کمالی: 70 متری – 10 سال ساخت – طبقه چهارم با امکانات (پارکینگ-انباری-آسانسور) / قیمت 3 میلیارد و 900 میلیون تومان
  • پونک میدان فرهنگیان: 120 متری- دو خوابه، 12 سال ساخت – طبقه چهارم با امکانات (پارکینگ-انباری-آسانسور) / قیمت 4 میلیارد و 560 میلیون تومان
  • پونک: 64 متری، 25 سال ساخت، یک خوابه، طبقه دوم، بدون امکانات / قیمت 2 میلیارد و 550 میلیون تومان
  • پونک شمالی: 93 متری، 6 سال ساخت – طبقه دوم، دو خوابه، با امکانات (پارکینگ-انباری-آسانسور) / قیمت 4 میلیارد و 500 میلیون تومان

مطالعه بیشتر: مطلب «شرط عجیب دولت ترکیه برای اجازه فروش املاک ایرانیان» را در دلتا مگ بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

عوامل افزایش قیمت اجاره بها از زبان سخنگوی دولت

به گزارش دلتا مگ به نقل از تسنیم، علی بهادری جهرمی در جلسه شورای‌ عالی مسکن، تعدیل عرضه و …