خرید و فروش خانه و آپارتمان در سمنان

خرید آپارتمان در سمنان از این رو که این شهر یک شهر دانشگاهی، معدنی و صنعتی است مورد توجه بسیاری از اقشار جامعه و سرمایه‌گذاران است. اگر از گچ و نمک سخن به میان آید، سمنان رتبه اول تولید این دو ماده پرمصرف در کشور است. علاوه بر این مواد معدنی فلزی و غیرفلزی متعددی در این شهر تولید می‌شود و به همین دلیل محل رفت و آمد مهندسین و سرمایه‌گذاران زیادی است.

سمنان، مرکز و بزرگ‌ترین شهر استان سمنان و شهرستان سمنان است که در شمال دشت کویر و جنوب رشته کوه البرز و در مسیر تهران به مشهد قرار دارد. این شهر از شرق با شهرهای دامغان و شاهرود، از شمال با درجزین، مهدی‌شهر و شهمیرزاد و از غرب با سرخه همسایه است.

خرید آپارتمان در سمنان

از جذابیت‌های منحصربه‌فرد خرید خانه در سمنان، تنوع زیستی و طبیعتی این شهر و استان است. اگر عاشق مناطق کوهستانی هستید و از حضور در مناطق سرسبز لذت می‌برید، شمال شهرستان سمنان در شهمیرزاد می‌توانید به مقصود خود برسید. موقعیت خاص این شهر که از شمال کوهستانی و از جنوب کویری است، فرصت مناسبی برای کویرگردی نیز فراهم کرده است. به همین دلیل اگر تنوع زیستی و طبیعی سمنان برایتان جذاب است، می‌توانید نسبت به خرید خانه در سمنان اقدام نمایید.

اما بهترین محله سمنان برای خرید خانه و سکونت کدام است؟ محله جهادیه سمنان در اطراف بلوار پیروزی سمنان از بهترین محله‌های شهر است. علاوه بر این محله کوی رضوان، شهرک فرهنگیان و شهرک گلستان بافت جدید و مدرنی دارند و برای خرید آپارتمان در سمنان بسیار مناسب هستند.

قیمت خرید خانه در سمنان

در محله‌های بالاشهر قیمت خانه در سمنان بالاست و هر چقدر به سمت بافت قدیمی شهر می‌روید امکان خرید خانه با قیمت مناسب بیشتر می‌شود. اگر علاقه‌مند به خرید خانه قدیمی در سمنان هستید و خواهان سکونت در این بخش شهر هستید، می‌توانید نسبت به خرید خانه در محله‌های زاوقان، کدیور و کوشمغان اقدام کنید. قمیت خانه در این محله‌ها پایین‌تر است.