خرید و فروش خانه و آپارتمان در پرند تهران

خرید آپارتمان در پرند یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای سرمایه‌گذاری است. شهر جدید پرند با آینده‌ای روشن در 35 کیلومتری شهر تهران واقع شده است و به شهر فرصت‌های طلایی مشهور است. هنگام ورود به شهر پرند با ساختمان‌های باشکوهی روبرو می‌شوید که به‌صورت شخصی‌سازی‌شده در متراژهای بالا به چشم می‌خورند.

بهترین منطقه پرند

شهر جدید پرند دارای 6 فاز است. از بهترین مناطق برای خرید آپارتمان در پرند می‌توان به ا فاز صفر تا فاز سه اشاره کرد. تمامی خانه‌های این 4 فاز شخصی‌سازی‌شده هستند و از سند مالکیت برخوردارند. ساختمان‌های مسکن مهر در فازهای بالاتر بنا شده‌اند و از امکانات رفاهی کمتری برخوردارند.

 قیمت آپارتمان در پرند

اگر بودجه و سرمایه‌گذاری محدودی ندارید، پیشنهاد ما سرمایه‌گذاری در فازهای صفر تا سه شهر پرند است. طبیعی است قیمت خانه‌های ویلایی با متراژ بالا نسبت به آپارتمان‌های مسکن مهر به‌مراتب بالاتر باشد.

 مجموعه ما به شما در خرید و فروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید آپارتمان پرند یا قیمت آپارتمان در پرند را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

مزایای سرمایه‌گذاری در پرند

شهر پرند از موقعیت جغرافیایی خوبی برخوردار است و شما دسترسی راحتی به شهرهای اطراف مثل تهران، کرج، شهریار، قم و ساوه دارید. نزدیکی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی در جذب توریست کمک بسزایی در پیشرفت شهر پرند دارد. همچنین پرند از آب‌وهوای خوب و تمیزی برخوردار می‌باشد. این شهر فرصت‌های طلایی قرار است پروژه‌های صنعتی، گردشگری و بهداشتی متعددی را اجرا کند که این پروژه‌ها شامل:

ساخت بیمارستان‌ ۳۰۰ تختخوابی بین‌المللی فوق‌تخصصی

احداث هتل ۵ ستاره بین‌المللی ۱۰۰ اتاق برای جذب مسافران

ساخت دهکده المپیک برای انتقال دهکده المپیک تهران

فرصت سرمایه‌گذاری در نمایشگاه اکسپو پرند

احداث پارک جنگلی در فاصله فازهای ۳ و ۴

احداث دریاچه مصنوعی بزرگ پرند

ساخت دیسنی لند پرند

ساخت سینماهای روباز

اگر قصد خرید خانه پرند یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در پرند را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در اندیشه

خرید آپارتمان در تهرانسر 

خرید آپارتمان در شهرک ولیعصر