خرید خانه و آپارتمان در کیش

جزیره کیش یکی از زیباترین جزیره‌ها در میان آب‌های نیلگون خلیج‌فارس است. این جزیره جذاب با وجود وسعت کم از امکانات رفاهی و تفریحی و دیدنی بسیاری برخوردار می‌باشد. سالیانه صدها نفر برای خرید آپارتمان در کیش برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری می‌کنند. این جزیره آرام و دوست‌داشتنی، محلی مناسب برای زندگی بدون دغدغه و مشکلات فکری است. اگر به دنبال آرامش و رفاه هستید، جزیره کیش می‌تواند بهترین گزینه برای خرید آپارتمان باشد.

وجود انواع امکانات رفاهی، تفریحی، جاذبه‌های طبیعی، امکانات درمانی مناسب، مدارس و دانشگاه‌های معتبر باعث شده است تا خانواده‌های بسیاری برای زندگی آرام جزیره کیش را انتخاب کنند. در کنار تمامی این امکانات رفاهی، وجود فرصت‌های شغلی بی‌شمار، این شانس را به هرکسی می‌دهد تا بدون دغدغه مالی اقدام به خرید آپارتمان در کیش کند. خرید خانه در کیش یک سرمایه‌گذاری عالی برای آینده شما است.

مزایای خرید آپارتمان در کیش چیست؟

●       زندگی در منطقه آزاد: جزیره کیش جزو مناطق آزاد در کشور است و برای خرید ماشین‌های لوکس و وسایل خارجی و برند نیاز به پرداخت حق گمرک ندارید.

●       نظم و انضباط و امنیت بالا: جزیره کیش قوانین و نظم خاص خودش را دارد و همه شهروندان و حتی مسافران باید از آن پیروی کنند. این قوانین، سبب وجود سطح بالای امنیت در جزیره کیش شده است.

●       وجود اقتصاد پویا: همان‌طور که اشاره کردیم، اقتصاد جزیره کیش به دلیل نزدیکی به کشورهای خارجی، تجارت و علی‌الخصوص واردات و صادرات، بسیار پویا و پررونق است.

●       مدارس و دانشگاه‌های معتبر: چندین دانشگاه معتبر کشور در جزیره کیش واقع شده‌اند. مدارس کیش نیز دارای بهترین امکانات تحصیلی هستند و برترین خدمات آموزشی کشور را به دانش‌آموزان ارائه می‌دهند.

می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره و خرید آپارتمان در کیش را براساس منطقه، قیمت و سال ساخت مشاهده کنید.

معرفی مناطق مناسب برای خرید خانه در کیش

تمامی مناطق مسکونی جزیره کیش دارای امتیازات و امکانات متنوع و مختلفی برای خرید خانه و سکونت هستند. وجود تک‌تک این امکانات در شهرک‌ها یا مجتمع‌های مسکونی تأثیر بسزایی در قیمت خرید آپارتمان در کیش خواهد داشت. در ادامه به معروف‌ترین شهرک‌ها و مجتمع‌های مسکونی این شهر اشاره کرده‌ایم.

معروف‌ترین شهرک‌های جزیره کیش:

●       شهرک لوکس صدف

●       شهرک دامون

●       شهرک میرمهنا

از امکانات رفاهی مرسوم در این شهرک‌ها می‌توان به رستوران، کافه، پارک، بازار و ... اشاره کرد.

مجتمع‌های مسکونی در مرکز شهر:

●       مجتمع نسیم

●       برج دیپلمات

●       اسکان

●       مجموعه یاسین

●       خانه گستر

●       پاسارگاد

●       مجتمع آینده‌سازان

●       مجموعه برج‌های یاران

مجتمع‌های مسکونی در نوار ساحلی:

●       برج دوقلو

●       دهکده ساحلی

●       برج کرانه

●       دامون دریا

●       مجتمع پاسارگاد

●       برج شاراکس

●       رویای کیش

●       شهر آفتاب

●       دامون کیش ایر

●       دامون ساحلی

●       برج پرشین

●       برج میکا

●       برج طلایی

●       برج روما (مهستان)

قیمت خرید آپارتمان در کیش

بسیاری از خریداران و سرمایه‌داران زمانی که پیشنهاد خرید خانه در کیش را می‌شنوند، اولین چیزی که به ذهنشان خطور می‌کند قیمت گزاف و سرسام‌آور خانه‌ها است. نکته مهم اینجاست که اگر بدانید در چه مناطقی خانه و آپارتمان دوست‌داشتنی خود را می‌توانید خریداری کنید دیگر مجبور به پرداخت هزینه‌های بسیار نخواهید بود. عوامل مختلفی نظیر متراژ خانه، تعداد اتاق‌ها، وضعیت ظاهری، چشم‌انداز و معماری بر قیمت خانه، ویلا و آپارتمان تأثیرگذار بوده و نمی‌توان یک قیمت واحد را به همه املاک بسط داد. با کمی جست‌ و جو می‌توانید در دلتا متناسب با بودجه خود در جزیره کیش خانه‌ موردنظر خود را پیدا کنید.

اگر قصد اجاره و خرید خانه در کیش را دارید، برای جزئیات بیشتر می‌توانید به سایت ملکی دلتا مراجعه فرمایید.

خرید خانه - ویلا در کیش

اجاره آپارتمان در کیش