خرید ویلا در نور

خرید ویلا در نور یکی از بهترین شهرهای شمالی کشور ارزش سرمایه‌گذاری بالایی دارد. اگر می‌خواهید در ویلایی با ویو رو به دریا زندگی کنید و از طبیعت بکر و جنگل‌های انبوه شمال لذت ببرید، خرید ویلا در نور را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

در این شهر زیبا خانه، ویلا ساحلی، جنگلی و شهرکی برای خرید با شرایط استثنایی یافت می‌شود. در سایت ملکی دلتا می‌توانید لیست آگهی خرید خانه روستایی در نور، ویلا تا قیمت 350 میلیون در نور مازندران و ویلا شهرکی را به قیمت مناسب مشاهده کنید.

خرید خانه در نور 

خرید خانه در نور، این شهر توریستی مازندران به خاطر موقعیت جغرافیایی و فرصت سرمایه‌گذاری ارزنده و البته قیمت مناسب، به عنوان یکی از اولویت‌های سرمایه‌گذاران در بازار املاک شناخته می‌شود. 

با خرید خانه در نور این شهر ساحلی، به راحتی به امکانات خوبی مانند فروشگاه‌ها، پارک‌ها و باغات مرکبات، مراکز تفریحی و حتی اداره و سازمان‌های شهر دسترسی خواهید داشت. سرمایه‌گذاری با سود تضمین شده و رونق شهرک‌سازی و ساخت و ساز از دیگر مزایای خرید خانه در نور است.

ویلا تا قیمت 350 میلیون در نور مازندران

برای خرید ویلا تا قیمت 350 میلیون در نور مازندران می‌توانید در سایت ملکی دلتا جدیدترین آگهی‌های خرید ویلا را مشاهده کنید.

خرید خانه روستایی در نور

در شهرستان نور که قطب گردشگری مازندران محسوب می‌شود، روستاهایی با خانه‌هایی قدیمی و بافت سنتی نیز یافت می‌شود. اگر به دنبال خرید ارزان‌ترین ویلا در نور مازندران هستید، آگهی خرید خانه روستایی در نور با مناسب‌ترین قیمت و بهترین شرایط را در سایت ملکی دلتا ببینید.
خرید ویلا در بابلسر

خرید ویلا در رامسر

خرید ویلا در نوشهر