خرید ویلا در چمستان

خرید ویلا در چمستان به دلیل طبیعت بکر و بی‌نظیر آن در سال‌های اخیر مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته است. چمستان یکی از شهرهای استان مازندران است که از غرب به نور و از شرق به آمل متصل است. فاصله چمستان تا تهران حدود 200 کیلومتر است و این امر نیز خرید ویلا در چمستان را برای پایتخت‌نشینان جذاب کرده است.

معرفی مناطق تفریحی و توریستی چمستان 

سالانه گردشگران زیادی به سمت چمستان روانه شده و جهت لذت بردن و تفریح، از مکان‌های دیدنی آن بازدید می‌کنند. منابع طبیعی، چشمه‌های سرشار از مواد معدنی، چشم‌اندازهای مسحورکننده و جنگل‌های زیبا، این منطقه را به یکی از دوست داشتنی‌ترین قطب‌های گردشگری و خرید خانه در چمستان به منظور سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است.

  • سد و دریاچه الیمالات
  • آب گرم لاویج
  • پارک جنگلی کشپل
  • جنگل واز چمستان
  • روستاهای میرخمند، گزناسرا، آهودشت و جوربند

کدام منطقه برای خرید ویلا در چمستان و سرمایه‌گذاری بهتر است؟

بهترین منطقه برای سرمایه‌گذاری منطقه کوهستانی لاویج است چرا که رشد چشمگیری از لحاظ قیمتی نسبت به دیگر مناطق چمستان داشته و هنوز هم جای رشد و پیشرفت با توجه به تقاضای روزافزون خریداران در آینده را دارد. از شهرک‌های معروف چمستان می‌توان به شهرک آپادانا، شهرک ویهان، شهرک کاج و شهرک شهاب اشاره کرد. در سال‌های اخیر موقعیت چمستان نظر سرمایه‌گذران زیادی را به خود جلب کرده است و این امر موجب رونق گرفتن خرید خانه در چمستان شده است و به دلیل پتانسیل بالای چمستان، هنوز فرصت خرید ویلا ارزان در چمستان وجود دارد.

قیمت خانه در چمستان

قیمت خانه در چمستان به عوامل مختلفی بستگی دارد. متراژ بنا، ویو، متریال ساخت و … روی قیمت نهایی ویلا تاثیر می‌گذارد. موقعیت ویلا نیز عامل بسیار مهمی برای تعیین قیمت آن است. برای مثال خرید خانه در چمستان در نزدیکی چشمه‌های آب گرم لاویج، خرید ویلا جنگلی در مجاورت پارک جنگلی کشپل با قیمت متفاوتی همراه است.

خرید ویلا ارزان در چمستان

قیمت ویلا در روستای شیرکلا واقع در چمستان به نسبت مناطق دیگر ارزان‌تر است. خرید ویلا در این منطقه برای کسانی مناسب است که قصد زندگی و سرمایه‌گذاری روی خرید خانه و ویلا با قیمت پایین‌تر را دارند.

خرید خانه در رشت

خرید ویلا در تنکابن

خرید ویلا در سرخرود