خرید ویلا، خانه و زمین در شمال

یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید

خرید ویلا در شمال

خرید ویلا در شمال به دلیل موقعیت جغرافیایی و جاذبه‌های گردشگری رونق بسیار بالایی دارد. با توجه به آب و هوای عالی، شمال کشور یکی از بهترین مکان‌ها برای سرمایه‌گذاری و همچنین زندگی است. شهرهای ساحلی شمال کشور با مناظری خیره‌کننده از جنگل‌ها و کوهستان‌ها، هوای پاک، خنک و فضاهای سبز بی‌پایان، از تنوعی بالا برای خرید ویلا برخوردار است.

اگر قصد خرید ویلا در شمال را دارید انواع مختلف آن عبارتند از:
  • ویلا ساحلی
  • ویلا جنگلی
  • ویلا کوهستانی

اگر به دنبال خرید ویلا در شمال هستید، می‌توانید از میان آگهی‌های سایت ملکی دلتا در شهرهای ساحلی مانند رامسر، نوشهر، چالوس، نور، بابلسر، متل قو و سایر شهرها ملک موردنظرتان را بیابید.

خرید ویلا شهرکی در شمال

خرید ویلا در شمال بصورت شهرکی در بین خانه‌های ساحلی و جنگلی تقاضای بیشتری دارد. دلیل این امر، امنیت شبانه‌روزی و حراست بالای ویلا در نبود مالک است.

خرید ویلا در شمال تا 1 میلیارد

آیا هنوز ویلا 500 میلیون تا 1 میلیارد در شمال یافت می‌شود؟ اگر چه قیمت خرید خانه در شمال نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، اما هنوز خانه و ویلاهایی هستند که با قیمت 500 میلیون تا 1 میلیارد تومان به فروش می‌رسند. خرید ویلا کوچک در شمال طبیعتا قیمتی پایین‌تر و ویلا شهرکی قیمتی بالاتر دارد. اگر قصد خرید خانه در شمال و شهرهای ساحلی را دارید و به دنبال سرمایه‌گذاری امن و سودآور هستید، به سایت ملکی دلتا مراجعه کنید و لیست آگهی‌های انواع ویلا با مناسب‌ترین قیمت به همراه اطلاعات تکمیلی را مشاهده کنید.

مهمترین مزیت خرید آپارتمان در شمال، زندگی در دل طبیعت در محیطی آرام و بدون ترافیک است. قیمت پایین خرید آپارتمان در شمال در شهرهای ساحلی به نسبت تهران و کلانشهرهای اطراف نیز از دیگر مزایا محسوب می‌شود.

خرید زمین در شمال

قیمت خرید زمین در شمال براساس نوع کاربری، متفاوت است. قیمت خرید زمین در شمال در مازندران و گیلان متفاوت است. برای خرید زمین در شمال تا 300 میلیون تومان باید به دنبال زمین در شهرهای ساحلی گیلان باشید.