خرید و فروش خانه و آپارتمان در کرمانشاه

خرید آپارتمان در کرمانشاه می‌تواند شما را به قلب تمدن پنج هزار سال قبل ایران ببرد. کرمانشاه یا کرمانشاهان شهری است تاریخی و پر از یادواره‌های دوران‌ مختلف و با مناظر طبیعی فراوان خود همواره میزبان مهاجران و مسافران از سراسر ایران است. استقبال از خرید خانه در کرمانشاه به دلیل پیشرفت روزافزون این شهر و افزایش امکانات رفاهی در آن همواره در حال بیشتر شدن است.

کرمانشاه مرکز استان کرمانشاه است و در غرب ایران قرار دارد و بزرگ‌ترین و مرکزی‌ترین شهر استان با جمعیتی حدود یک میلیون نفر است. اگر علاقه‌مند به آب و هوای کوهستانی و معتدل مدیترانه‌ای هستید، خرید خانه در کرمانشاه می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

کرمانشاه را می‌توان مدرن‌ترین شهر غرب ایران دانست. در سالیان اخیر ساخت و سازهای متعددی در این شهر انجام شده است و خرید خانه نوساز در کرمانشاه به طرز چشم‌گیری افزایش یافته است. کرمانشاه نیز مانند سایر شهرها خیابان‌ها و محله‌های لوکس و بالاشهر دارد. عده‌ای هم هستند که خرید خانه لوکس در کرمانشاه را ترجیح می‌دهند و بدون توجه به قیمت خانه در کرمانشاه برای خرید خانه‌های لوکس اقدام می‌کنند.

لازم به ذکر است که داشتن مرز مشترک با عراق و وجود پایانه‌های مرزی در این استان به رونق بازار تجارت و صادرات کمک شایانی نموده است.

قیمت خرید خانه در کرمانشاه

قیمت خرید خانه در کرمانشاه در محله‌های مختلف شهر متفاوت است. با توجه به اینکه کرمانشاه یکی از شهرهای در حال توسعه غرب کشور است و سالانه افراد زیادی تصمیم می‌گیرند تا در این شهر زندگی کنند؛ طبیعی است که هر فرد به سکونت در محله‌ای خوب و پرامکانات تمایل داشته باشد. اگر به دنبال خرید خانه در بهترین محله کرمانشاه هستید، بهتر است سری به محله‌های برق و نوبهار، فرهنگیان، کسری، گلستان، میدان مرکزی، فردوسی و بهار بزنید.

برای خرید خانه ارزان در کرمانشاه بهتر است به محله‌های حاشیه‌ای شهر سری بزنید و هزینه کمتری برای سکونت در این شهر بپردازید. یا با کاهش متراژ مورد نظر می‌توانید در محله‌های خوب کرمانشاه سکونت داشته باشید. مثلا خرید خانه 50 متری در کرمانشاه می‌تواند ضمن کاهش قیمت آپارتمان، در محله‌های با امکانات شهری مناسب ساکن شوید.