خرید و فروش خانه و آپارتمان در بلوار شفق اصفهان

خرید آپارتمان در شفق اصفهان یک فرصت بی‌نظیر برای سرمایه‌گذاری در شهر اصفهان است. محله شفق اصفهان به دلیل موقعیت مناسب، از ترافیک شهری دور است و به دلیل مجاورت با جاذبه‌های دیدنی شهر اصفهان در سالیان اخیر مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است و سرمایه‌گذاران و سازندگان زیادی برای ساخت و خرید آپارتمان در شفق اصفهان اقدام نموده‌اند.  

موقعیت محله شفق اصفهان

محله شفق در محدوده‌ی غربی شهر اصفهان واقع شده است. این محله از جنوب با بزرگراه اقارب پرست، بلوار عباس پور و خیابان شهدا محدود شده است و از شرق با بلوار کشاورز مرز مشترک دارد. این محله از غرب به زاینده رود محدود شده است و همین امر موجب محبوبیت اخیر این محله برای ساخت و ساز شده است. محله شفق اصفهان با محله‌های ‌امیریه، کوی گلزار و درچه مجاورت دارد.

امکانات محله شفق اصفهان

از امکانات گردشگری، تفریحی، آموزشی، درمانی و ورزشی محله شفق اصفهان می‌توان به بوستان سجاد، مجتمع تجاری کوه نور و کتابخانه شفق، بوستان ساحلی اسلام آباد، باغ محمد، باغ پرندگان اصفهان، باغ ناژوان، مجموعه ورزشی شهید عبدالله میثمی، بیمارستان میلاد، بوستان کوهستانی کوه سفید، استخر سرپوشیده آزادی، میدان میوه و تره بار درچه، پارک مجتمع مسکونی لاله، آکادمی ورزشی شهریار، موزه کشاورزی و مجتمع تجاری امیرحمزه اشاره کرد.

قیمت خرید خانه در شفق اصفهان

قیمت خرید خانه در شفق اصفهان مانند دیگر نقاط شهر اصفهان به متراژ بنا، سال ساخت، متریال به‌کاربرده شده در ساختمان و موقعیت ملک بستگی دارد. به طور کلی می‌توان گفت که قیمت آپارتمان در شفق اصفهان در بازه متوسط قیمت آپارتمان در اصفهان است و بیشتر افرادی اقدام به خرید خانه در شفق اصفهان می‌کنند که قیمت خانه برایشان مهم است و همچنین در جستجوی سکونت در یک محله خوب، با دسترسی مناسب و امکانات رفاهی جذاب هستند.