خرید و فروش خانه و آپارتمان در باغ دریاچه اصفهان

خرید خانه در باغ دریاچه اصفهان به شما امکان سکونت در یکی از بهترین محله‌های اصفهان را می‌دهد. گفتنی است که خرید خانه در اصفهان همواره مورد توجه بسیاری از افراد با اهداف و برنامه‌های مختلف بوده است. ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری، تفریحی، توریستی، گردشگری، صنعتی و شغلی همواره از جذابیت‌های شهر اصفهان بوده است و خرید آپارتمان در باغ دریاچه اصفهان شما را از امکانات شهری مناسب در اصفهان بهره‌مند می‌کند.

موقعیت محله باغ دریاچه اصفهان

محله باغ دریاچه در محدوده‌ی مرکزی شهر اصفهان واقع شده است. این محله از شمال با بزرگراه میرزا کوچک خان، از شرق با خیابان وحید و خیابان خاقانی و مارنان، از جنوب با خیابان رودکی و از غرب با خیابان سهروردی و بزرگراه میرزا کوچک خان شرق محدود شده است و با محله‌های ‌ناژوان، مارنان، حسین آباد، وحید، فرهنگ و باغ زیار مجاورت دارد.

این محله محله‌ای آرام در نزدیکی پارک ناژوان است. اگر قصد خرید آپارتمان در باغ دریاچه اصفهان را دارید باید بدانید که این محله، محله‌ای لوکس با خانه‌های ویلایی بسیار شیک و آپارتمان‌های نوساز و بسیار زیبا است که ترکیبی از فضای مدرن و سنتی را در کنار هم برای مشتاقان زندگی در این محله تشکیل داده است. این محله توانسته‌است بافت مسکونی خود را تا به حال حفظ و کمتر درگیر ساخت و سازهای تجاری و بازار شود. ولی می‌توان گفت که به خاطر مجاورت به خیابان‌های وحید و رودکی دسترسی مناسبی به مراکز خرید داشته و رفاه کامل را برای ساکنین خود به همراه دارد.

قیمت خرید خانه در باغ دریاچه اصفهان

قیمت خرید خانه در باغ دریاچه اصفهان بسیار بالاست. می‌توان گفت مجاورت با بزرگراه میرزا کوچک خان، پایانه مسافرتی زاینده رود، پارک ناژوان و دسترسی‌های مناسب شهری از نقاط قوت این محله هستند. این نقاط قوت به اضافه روی آوردن مجتمع سازان برای ساخت و ساز، می‌تواند نظرات بیشتری را به خود جلب نماید.

فضای آرام و سرسبز محله به همراه درختان سر به فلک‌کشیده که در گرمای تابستان مهمانان خود را به سایه‌ای خنک دعوت می‌کنند نیز از دیگر ویژگی های این محله است. اگر این محله را برای زندگی و خرید خانه در اصفهان انتخاب کرده‌اید؛ باید بدانید که یکی از بهترین محله‌ها و خیابان‌های اصفهان را برای زندگی برگزیده‌اید. آرامش و سکوت این منطقه می تواند فرصت یک زندگی راحت را برای شما فراهم کند.