خرید و فروش خانه و آپارتمان در سپاهان شهر اصفهان

سپاهان شهر اصفهان، در منطقه 5 شهر اصفهان قرار دارد. خرید آپارتمان در سپاهان شهر اصفهان به دلیل نزدیکی به مرکز استان، وجود فرصت‌های شغلی بیشتر در اصفهان و قیمت مناسب خانه در سپاهان شهر اصفهان نسبت به مرکز استان رونق بالایی دارد. این شهرک که در جنوب شهر اصفهان قرار دارد، از پرجمعیت‌ترین مناطق شهری شهر اصفهان است و با شهرهای  شاهین‌شهر، دولت‌آباد، نجف آباد، قهدریجان، فولادشهر، خمینی‌شهر، درچه، کهریزسنگ، طالخونچه، چرمهین، دیزیچه، زرین شهر، بهارستان، سگزی، خوراسگان و خاتون آباد مجاورت دارد.

از سال 1370 که این شهر در بخش جنوبی شهر اصفهان احداث شد، خرید و فروش خانه و آپارتمان در سپاهان شهر اصفهان رونق گرفت. به دلیل اینکه شهرهای جدید امکان رشد بیشتری نسبت به بافت‌های قدیمی دارند؛ افراد زیادی برای سرمایه‌گذاری در مسکن اقدام به خرید خانه در سپاهان شهر اصفهان کردند.

محیط آرام و بدون سر و صدای سپاهان شهر برای برخی از ساکنین آن دلچسب بوده و برای برخی دیگر که به دنبال شور و نشاط شهر هستند، ممکن است کمی دلگیر باشد. چرا که با وجود جمعیت 70 هزار نفری در این منطقه، بیشتر مواقع خیابان‌ها خلوت هستند. از مراکز تفریحی،رفاهی و آموزشی سپاهان شهر اصفهان می‌توان به مجموعه سیتی سنتر اصفهان، پارک آبی آبسار، مجموعه ورزشی شهدای مهندسی، پارک سپاهان شهر، دانشگاه اشرفی اصفهانی، موسسه آموزش عالی المهدی مهر اصفهان، آموزشکده فنی دختران اصفهان و مرکز جامع سلامت سپاهان شهر اشاره کرد.

خرید آپارتمان در کوی راه حق اصفهان

کوی راه حق از روستاهای اطراف شهر اصفهان و در ظلع جنوب شرقی سپاهان شهر قرار گرفته است. به دلیل نزدیکی به بافت شهری خرید آپارتمان در کوی راه حق اصفهان فرصت مناسبی است که بسیاری از سرمایه‌گذاران آن را از دست نمی‌دهند. همچنین امکان خرید آپارتمان ارزان در اصفهان نیز در این روستا فراهم است.

قیمت آپارتمان در سپاهان شهر اصفهان

 اگر قصد خرید آپارتمان در سپاهان شهر اصفهان را دارید، باید بدانید که طراحی آن به‌گونه‌ایست که کمتر ساختمان‌های مرتفع در آن به چشم می‌خورد. و البته مجموعه آپارتمان‌های شبیه به یکدیگر هم بسیار می‌بینیم. قیمت آپارتمان در بازه متوسط رو به بالا قرار دارد. از مزیت‌های خرید آپارتمان در سپاهان شهر اصفهان می‌توان به محیط آرام شهری، کوچه‌های خلوت، آپارتمان‌های با امکانات مناسب و امکانات شهری و رفاهی خوب در این شهرک اشاره کرد. در خیابان غدیر که مهم‌ترین خیابان سپاهان شهر اصفهان است، بالاترین قیمت آپارتمان در سپاهان شهر اصفهان را دارد.