خرید و فروش خانه و آپارتمان در ملک شهر اصفهان

ملک شهر یکی از محله‌های قدیمی و زیبای شهر اصفهان است. این محله در قسمت شمال شهر قرار دارد و از مزیت‌‌های منحصر به‌ فردی برخوردار است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

موقعیت مکانی بسیار خوب

فاصله ملک شهر از مرکز اصلی شهر اصفهان 6 کیلومتر است و در مجاورت مهمترین میدان‌های اصفهان قرار دارد؛ مثل میدان جهموری، میدان نقش جهان و میدان امام حسین.

نزدیکی به مراکز تفریحی

مراکز تفریحی این محله عبارتند از: پارک ساحلی گلدشت، پارک شهید باهنر، پارک جنگلی خرم ساحل، رستوران، کافه، مجتمع‌های خرید، مساجد و مجموعه‌های فرهنگی ورزشی

دسترسی آسان به وسایل حمل و نقل عمومی

از دیگر ویژگی‌های خوب ملک شهر اصفهان می‌توان به دسترسی راحت به اتوبوس و تاکسی اشاره کرد. همین مزیت باعث شده که افراد زیادی تمایل به خرید خانه در ملک شهر اصفهان را داشته باشند.

خانه و آپارتمان‌های محله ملک شهر اصفهان از ویژگی‌ها و امکانات مختلفی برخوردار هستند. در این محله می‌توانید آپارتمان‌های قدیمی و هم آپارتمان‌های بسیار لوکس و مدرن را بیابید.  به همین خاطر افرادی که قصد خرید آپارتمان در ملک شهر اصفهان را دارند در انتخاب خانه و آپارتمان با تنوع بالایی مواجه خواهند شد.

قیمت خانه در ملک شهر اصفهان

خانه و آپارتمان در محله ملک شهر اصفهان از قیمت نسبتا خوبی برخوردار است. میانگین قیمت خرید خانه در ملک شهر اصفهان به ازای هر متر مربع 33 میلیون تومان است. که بیشتر خانه و آپارتمان‌ها فول امکانات هستند و برحسب این امکانات قیمت خانه ممکن است افزایش یا کاهش پیدا کند. برای داشتن یک انتخاب هوشمندانه برای سرمایه‌گذاری مسکن خرید آپارتمان در ملک شهر اصفهان گزینه خوبی می‌تواند باشد.

خرید آپارتمان در ناصر خسرو اصفهان

خرید آپارتمان در گل محمدی اصفهان

خرید آپارتمان در نگارستان اصفهان