رهن و اجاره خانه و آپارتمان در سپاهان شهر اصفهان

محیط آرام و بدون سر و صدای سپاهان شهر برای برخی از ساکنین آن دلچسب بوده و برای برخی دیگر که به دنبال شور و نشاط شهر هستند، ممکن است کمی دلگیر باشد. چرا که با وجود جمعیت 70 هزار نفری در این منطقه، بیشتر مواقع خیابان‌ها خلوت هستند. اگر قصد اجاره خانه در سپاهان شهر اصفهان را دارید، باید بدانید که طراحی آن به‌گونه‌ایست که کمتر ساختمان‌های مرتفع در آن به چشم می‌خورد و البته مجموعه آپارتمان‌های شبیه به یکدیگر هم بسیار می‌بینیم.

موقعیت جغرافیایی سپاهان شهر اصفهان

سپاهان شهر که در جنوب شهر اصفهان قرار دارد، از پرجمعیت‌ترین مناطق شهری اصفهان است و با شهرهای شاهین‌شهر، دولت‌آباد، نجف آباد، قهدریجان، فولادشهر، خمینی‌شهر، درچه، کهریزسنگ، طالخونچه، چرمهین، دیزیچه، زرین شهر، بهارستان، سگزی، خوراسگان و خاتون آباد مجاورت دارد.

سپاهان شهر اصفهان، در منطقه 5 شهر اصفهان قرار دارد. رهن و اجاره آپارتمان در سپاهان شهر اصفهان به دلیل نزدیکی به مرکز استان، وجود فرصت‌های شغلی بیشتر و قیمت مناسب اجاره خانه نسبت به مرکز استان رونق بالایی دارد. از سال 1370 که این شهر در بخش جنوبی شهر اصفهان احداث شد، رهن و اجاره خانه و آپارتمان در سپاهان شهر نیز رونق گرفت. به دلیل اینکه شهرهای جدید قیمت مناسب‌تری نسبت به بافت‌های قدیمی دارند؛ افراد زیادی برای زندگی در اصفهان، اقدام به اجاره خانه در سپاهان شهر اصفهان نمودند.

امکانات سپاهان شهر اصفهان

این محله از امکانات رفاهی مناسبی برخوردار است و از مراکز تفریحی و رفاهی سپاهان شهر اصفهان می‌توان به مجموعه سیتی سنتر اصفهان، پارک آبی آبسار، مجموعه ورزشی شهدای مهندسی، پارک سپاهان شهر، دانشگاه اشرفی اصفهانی، موسسه آموزش عالی المهدی مهر اصفهان، آموزشکده فنی دختران اصفهان و مرکز جامع سلامت سپاهان شهر اشاره کرد.

قیمت اجاره آپارتمان در سپاهان شهر اصفهان

قیمت اجاره آپارتمان در سپاهان شهر اصفهان در بازه متوسط قرار دارد. از مزیت‌های اجاره خانه در سپاهان شهر اصفهان می‌توان به محیط آرام شهری، کوچه‌های خلوت، آپارتمان‌های با امکانات مناسب و امکانات شهری و رفاهی خوب در این شهرک اشاره کرد. خیابان غدیر که مهم‌ترین خیابان سپاهان شهر اصفهان است، بالاترین قیمت اجاره را دارد. همچنین کوی راه حق از روستاهای اطراف شهر اصفهان و در ظلع جنوب شرقی سپاهان شهر قرار گرفته است. به دلیل نزدیکی به بافت شهری اجاره آپارتمان در کوی راه حق نیز فرصت مناسبی برای زندگی در اصفهان است.