خرید و فروش خانه و آپارتمان در روشن دشت اصفهان

خرید آپارتمان در روشن دشت اصفهان یک فرصت استثنایی برای سرمایه‌گذاری در یکی از محله‌های اطراف اصفهان است. روشن دشت اصفهان اگر چه از محله‌های حاشیه‌ای شهر اصفهان است اما افزایش ساخت و ساز در این محله موجب رونق خرید آپارتمان در این ناحیه از شهر شده است.

موقعیت جغرافیایی روشن دشت اصفهان

محله روشن دشت در محدوده‌ی جنوب شرقی شهر اصفهان واقع شده است. این محله از شمال با جاده روشن دشت به جوزدان و خیابان کوی ولیعصر محدود شده است و با محله‌های ‌شهرک زاینده رود، فیزادان، روشن شهر و پینارت مجاورت دارد. مهم‌ترین خیابان این محله همانطور که از نام آن پیداست، روشن دشت نام دارد. 

خرید و فروش خانه و آپارتمان در روشن دشت اصفهان به دلیل قیمت مقرون به صرفه خرید آپارتمان در این محله در حال رشد است. روشن دشت از محله‌های حاشیه شهر اصفهان محسوب می‌شود و باغات و زمین‌های کشاورزی زیادی در اطراف این محله مخصوصا بخش جنوبی آن وجود دارد. از طرفی با توجه به رشد ساخت و ساز و استقبال مردم از خرید خانه در روشن دشت، خرید و فروش زمین در روشن دشت اصفهان نیز رونق بالایی پیدا کرده است. به همین دلیل بافت جدیدی در این محله در حال شکل گرفتن است و خرید و فروش آپارتمان نوساز در اصفهان آن ‌هم با قیمت مناسب در این محدوده در حال رشد است.

امکانات محله روشن دشت اصفهان

از امکانات روشن دشت اصفهان و اطراف آن می‌توان به زاینده رود، باغ برج قاسمی، باشگاه تارادیس طلایی، باغ روستا زاده، نمایشگاه بین المللی اصفهان و بوستان روشن دشت اشاره نمود. از نظر دسترسی نیز روشن دشت اصفهان با قرار گرفتن در مجاورت بزرگراه کمربند شرقی اصفهان موقعیت خوبی دارد.

قیمت آپارتمان در روشن دشت اصفهان

قیمت آپارتمان در روشن دشت اصفهان با توجه به جوان بودن بافت این محله و حاشیه‌ای بودن آن در حال حاضر بسیار مناسب است. اما پیش‌بینی می‌شود با رشد جمعیت شهر اصفهان و گران‌شدن قیمت خانه در اصفهان و مهاجرت بخش عمده‌ای از ساکنان مرکز شهر به نواحی حومه شهر، قیمت آپارتمان در روشن دشت اصفهان نیز افزایش پیدا کند. به همین دلیل می‌توان گفت که خرید خانه یا خرید زمین در روشن دشت اصفهان و ساخت و ساز بناهای مسکونی و تجاری می‌تواند یک سرمایه‌گذاری هوشمند برای آینده نزدیک باشد.