خرید و فروش خانه و آپارتمان در جابر انصاری اصفهان

خرید آپارتمان در جابر انصاری اصفهان از این جهت که در شمال شهر اصفهان قرار دارد و به امکانات شهری مناسبی دسترسی دارد، گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری و سکونت است. وجود بوستان‌های متعدد، دسترسی به ناوگان حمل و نقل عمومی مثل مترو یا قطار شهری و مناسب بودن قیمت خانه در جابر انصاری اصفهان از مزیت‌های سرمایه‌گذاری و خرید خانه در جابر انصاری اصفهان است.

محله جابر انصاری در محدوده‌ی شمالی شهر اصفهان و در منطقه 8 شهرداری واقع شده است. این محله از شرق با بلوار کاوه و خیابان عادل پور، از جنوب با خیابان جابر انصاری و بلوار رباط و از غرب با خیابان سید رضی و خیابان رزمندگان محدود شده است و با محله‌های ‌خانه اصفهان، کاوه، برازنده، گل محمدی، میرعماد، شهریار، طامه و رزمندگان مجاورت دارد.

خرید خانه در جابر انصاری اصفهان

خرید و فروش خانه و آپارتمان در جابر انصاری اصفهان در بین مردم اصفهان رونق خوبی دارد. بسیاری از افرادی که به اصفهان مهاجرت می‌کنند و توان خرید خانه در اصفهان مخصوصا در مناطق بالاشهر آن را ندارند، به مناطق متوسط و میانه از نظر قیمت مراجعه می‌کنند. خرید آپارتمان در جابر انصاری اصفهان یعنی خرید خانه مناسب در یکی از مناطق متوسط اصفهان که از امکانات مناسبی نیز برخوردار است. موقعیت این محله از نظر دسترسی به مراکز تفریحی، رفاهی، ورزشی و آموزشی و درمانی در اصفهان بسیار مناسب است. بلوارها و خیابان‌های داخلی محله و اطراف آن در طول روز شاهد حجم ترافیک زیادی نیستند و این هم یکی از مزیت‌های خرید خانه در جابر انصاری اصفهان است.

مهم‌ترین خیابان این محله خیابان جابر انصاری است که در بخش جنوبی محله قرار دارد. این خیابان یکی از بهترین لوکیشن‌های منطقه 8 اصفهان به شمار می‌آید که دسترسی بسیاری خوبی به چهار جهت شهر یعنی (شرق-غرب – شمال و جنوب) دارد.

قیمت آپارتمان در جابر انصاری اصفهان

قیمت آپارتمان در جابر انصاری اصفهان به نسبت میانگین قیمت آپارتمان در اصفهان در رنج متوسطی قرار دارد. خانه‌های نوساز متعددی در سال‌های اخیر در این محله ساخته شده است و همچنان در حال رشد است به همین دلیل خرید خانه در محله جابر انصاری با توجه به نوسازبودن خانه‌ها، یکی از گزینه‌های مناسب برای سکونت خواهد بود. اگر به دنبال خرید آپارتمان در جابر انصاری اصفهان هستید لازم است که بدانید این محدوده به چهار محله لاله، عباسی، رستمی، 20 متری بهار تقسیم شده است که از محبوبیت خاصی برخوردار است، از همین رو در طی سالیان اخیر ساخت‌وسازهای زیادی در آن انجام شده است.