خرید و فروش خانه و آپارتمان در بهارستان اصفهان

در فاصله 15 کیلومتری جنوب شرقی شهر اصفهان و در محور شرقی جاده اصفهان و شیراز، شهر اقماری به نام شهرک بهارستان ایجاد شده است. طرح اصلی برای احداث این شهرک در سال 1372 اعلام شد و در سال 1376 ساخت بهارستان آغاز شد. محله بهارستان در کنار قلعه شور، کبوتر آباد و رشته کوه کم ارتفاعی به نام لاشتر قرار دارد.

خیابان‌های اصلی این شهرک الفت، آزادی، ولیعصر، فروردین، اردیبهشت و ایثار هستند. آب ‌و هوای این شهرک گرم و خشک می‌باشد به طوری که در روزهای سرد زمستان دمای هوا 13- درجه و در روزهای گرم تابستان دمای هوا به 40 درجه افزایش پیدا می‌کند.

خرید خانه در شهرک بهارستان اصفهان می‌تواند یک گزینه مناسب برای سرمایه‌گذاری مسکن و زندگی باشد. این منطقه به دلیل طبیعت سرسبز و دسترسی خوب به امکانات شهری مورد توجه خریداران زیادی قرار دارد.

امکانات شهرک بهارستان شامل:

  • امکانات آموزشی مثل داشتن کتابخانه، دانشگاه و مدرسه در سه مقطع
  • امکانات تفریحی مثل بوستان با صفا بهارستان در دامنه کوه و دریاچه مصنوعی زیتون، قلعه صنمبر، بقعه بابا پیر محمود بن جابر بن عبدالله انصاری و رباط شاه عباسی

ناگفته نماند که ایستگاه متروی بهارستان در حال تکمیل می‌باشد.

قیمت خانه در بهارستان اصفهان

قیمت خرید آپارتمان در بهارستان اصفهان در حال حاضر در حدود متوسطی قرار دارد. خانه‌های نوساز و با امکانات خوب قیمت بالاتری دارند، آپارتمان‌های قدیمی از قیمت پایین‌تری برخوردار هستند. میانگین قیمت خرید خانه و آپارتمان در بهارستان به ازای هر متر 30 میلیون تومان می‌باشد.

به دلیل مناسب بودن قیمت خرید آپارتمان در بهارستان اصفهان افراد زیادی تمایل به خرید ملک در این شهرک را دارند.

خرید آپارتمان در شهرک فرهنگیان اصفهان

خرید آپارتمان در سپاهان شهر اصفهان

خرید آپارتمان در کوی شهید کشوری اصفهان