خرید و فروش خانه و آپارتمان در امیریه اصفهان

خرید آپارتمان در امیریه اصفهان به شما امکان سکونت در یکی از محبوب‌ترین محله‌های اصفهان را می‌دهد. خرید خانه در امیریه اصفهان مزیت‌های بسیاری دارد. فضای سبز موجود در این محله بسیار جلب توجه می‌کند و امیریه اصفهان از نظر دسترسی به پارک‌ها، بوستان‌ها و مراکز تفریحی اصفهان موقعیت بسیار مناسبی دارد.

محله امیریه در شهرداری منطقه ۱۳ اصفهان و در محدوده‌ی جنوب‌غربی شهر اصفهان واقع شده ‌است. این محله از شمال با خیابان گلها، خیابان سالم پور و خیابان دکتر حسابی، از شرق با بزرگراه خرازی (میثمی)، از جنوب با بزرگراه اقارب پرست و از غرب با شهر ابریشم و آزاد راه ذوب آهن محدود شده است و با محله‌های ‌شفق، شهرک ولیعصر، کشاورزی، کوی گلزار و محمودیه مجاورت دارد.

خرید خانه در امیریه اصفهان

خرید و فروش خانه و آپارتمان در امیریه اصفهان در بین افراد و سرمایه‌گذاران اصفهانی رونق بالایی دارد. می‌توان گفت که امیریه محله‌ای منظم و نوساز در دامنه غربی کوه صفه است. امیریه همانند سعادت‌آباد، چهارباغ بالا و مردوایج یکی از محله‌های گران‌قیمت اصفهان است و از سال‌ها قبل محل گردش‌های شبانه بوده است. از امکانات گردشگری، تفریحی، آموزشی، درمانی و ورزشی محله امیریه اصفهان می‌توان به باغ پرندگان اصفهان، باغ ناژوان، مجموعه ورزشی شهید عبدالله میثمی، بیمارستان میلاد، بوستان کوهستانی کوه سفید، پارک امیریه، استخر سرپوشیده آزادی، پارک مجتمع مسکونی لاله، آکادمی ورزشی شهریار، موزه کشاورزی و مجتمع تجاری امیرحمزه اشاره کرد.

اگر از اهالی این محله و محله‌های اطراف بپرسید متوجه خواهید شد که امیریه اصفهان به محله امیرحمزه اصفهان نیز شهرت دارد و خرید خانه در امیرحمزه اصفهان به معنی خرید خانه در امیریه اصفهان است.

قیمت آپارتمان در امیریه اصفهان

قیمت آپارتمان در امیریه مانند دیگر نقاط شهر اصفهان به متراژ بنا، سال ساخت، متریال به‌کاربرده شده در ساختمان و موقعیت ملک بستگی دارد. به طور کلی می‌توان گفت که قیمت خانه در امیریه اصفهان بالاتر از متوسط قیمت خانه در اصفهان است و بیشتر افرادی در این محله اقدام به خرید خانه می‌کنند که قیمت برای‌ ایشان در درجه اهمیت اول قرار ندارد و در جستجوی سکونت در یک محله خوب، با دسترسی مناسب و امکانات رفاهی جذاب هستند.