افزایش آپارتمان های رهن کامل در بازار اجاره

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
جست‌‌‌وجوگران فایل‌‌‌های «رهن کامل» در بازار اجاره آپارتمان می‌توانند این روزها گزینه‌‌‌های متعددی را که در بازار وجود دارد ارزیابی و از میان آنها انتخاب کنند.
آپارتمان های رهن کامل

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، عرضه آپارتمان های رهن کامل در بازار اجاره طی دو هفته اخیر افزایش یافته است و بهای پیشنهادی رهن کامل این املاک در مقایسه با قیمت‌های پیشنهادی تابستان اندکی مناسب‌‌‌تر است.

البته این اختلاف قیمت به حدی نیست که شکاف قابل‌توجهی بین ارزش اجاری املاک در تابستان و پاییز را منعکس کند اما به هر حال قیمت‌های اعلامی از سوی موجران در حال حاضر به‌ویژه در مورد آپارتمان‌‌‌هایی که به صورت رهن کامل عرضه شده‌‌‌اند، قدری پایین‌‌‌تر از محدوده اجاره املاک مشابه در تابستان است.

در مناطق مصرفی چهار و پنج پایتخت در حال حاضر میانگین ارزش آپارتمان های رهن کامل فایل شده بین مترمربعی 4 تا 7‌میلیون تومان است و ارقام کمتر و بیشتر از این مقدار در فایل‌‌‌های موجود کم‌‌‌تعداد است.

در مناطق میانی و برخی از مناطق پرتقاضای بازار مسکن جنوب شهر نیز می‌توان املاک مسکونی را در قالب قرارداد رهن کامل به بهای پیشنهادی مترمربعی3 تا حداکثر 5میلیون تومان اجاره کرد.

قیمت آپارتمان های رهن کامل در شهر تهران

توجه کنید که قیمت‌ها بر حسب مترمربع به تومان بوده و تقریبی است، چراکه قیمت رهن و اجاره آپارتمان در تهران با توجه به نوع ساختمان و یا نظر مالک تغییر می‌کند.

رهن و اجاره آپارتمان در گلبرگ غربی با متراژ 97 متر / قیمت رهن : 300 میلیون ، قیمت اجاره: 4 میلیون.

آپارتمان رهن کامل در سبلان شمالی با مساحت 95 متر / قیمت رهن: 210 میلیون.

رهن کامل آپارتمان در وحیدیه، کوی مبین علی با 115 متر مساحت / قیمت رهن کامل: 550 میلیون.

قیمت رهن و اجاره خانه در جنت آباد مرکزی با متراژ 68 متر / قیمت رهن: 180 میلیون، قیمت اجاره: 4 میلیون.

رهن کامل مسکن در امام حسین (ع)، صفا با 95 متر مساحت / قیمت رهن کامل: 370 میلیون.

 

پیشنهاد خرید: اگر قصد سکونت در منطقه چهار تهران را دارید، خرید آپارتمان در رسالت بهترین گزینه است که در سایت ملکی دلتا آگهی شده است.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

آیا تعادل و ثبات قیمت‌ها به بازار مسکن باز می‌گردد؟

افزایش سقف پرداخت تسهیلات بدون سپرده ساخت مسکن روستایی و شهری از اقدامات وزارت راه و شهرسا…