دکوراسیون پاییزی با 10 گیاه آپارتمانی خوش رنگ + ویدئو

0
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
فصل پاییز، با طیف رنگارنگی از زیبایی‌ها و زیست شناسانه‌ترین تغییرات در طبیعت، همواره به عنوان یکی از فصول دلنشین سال شناخته می‌شود. این فصل که با ورود نسیم خنک پاییزی و رنگین‌کمانی از برگ‌های خشک و زرد همراه است، آرامش را به ما هدیه می‌دهد. از زمان‌های دور، مردم از این فصل برای ایجاد یک احساس دفاع از گرما و آرامش در داخل خانه‌ها و محیط‌های کاری‌شان استفاده کرده‌اند.

یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد دکوراسیون پاییزی و زیبا استفاده از گیاهان داخلی با تم پاییزی است. این گیاهان نه تنها زیبایی طبیعت پاییزی را به داخل خانه یا محیط کاری شما می‌آورند، بلکه آرامش و انرژی مثبتی را هم به اطرافیان شما منتقل می‌کنند. در این مقاله، به معرفی گیاهانی با رنگ‌ها و اشکال متنوع می‌پردازیم که به شما امکان می‌دهند تا دکوراسیونی شگفت‌انگیز و پاییزی در محیط خود ایجاد کنید.

دراسنا پرچمی

این گیاه با برگ‌های قرمز و سبز شاهدانه‌ای شناخته می‌شود. برگ‌های آن در نور نسبتاً کمتر باز و بسته می‌شوند، که  زیبایی منحصر به فردی به آن می‌بخشد.

گازمانیا

گیاهی با گل‌های زیبا و رنگارنگ که به ویژه در پاییز به عنوان گیاهی پاییزی معروف است. گل‌های آن به شکل  دیگر باز می‌شوند و زیبایی به محیط می‌آورند.

بنت قنسول

این گیاه با برگ‌های زیبا و متنوعی که در انواع رنگ‌ها و الگوها دیده می‌شوند، مناسب برای ایجاد زیبایی در دکوراسیون پاییزی است.

کروتون

گیاهی با برگ‌های رنگارنگ که اغلب در نارنجی، قرمز، و زرد دیده می‌شوند. این گیاه جذابیت و زیبایی به هر محیطی می‌بخشد.

گل سنگ

این گیاه با گل‌های کوچک و زرد یا قرمز جذابیتی ویژه به دکوراسیون پاییزی می‌افزاید. برگ‌های آن نیز به زیبایی سبز و قرمز تغییر رنگ می‌دهند.

مطلب پیشنهادی:  4 ایده ساخت دکوری جذاب و شیک برای خانه با دورریختنی + ویدئو

 

کالاتیا سه رنگ

گیاه کالاتیا با برگ‌های شگفت‌انگیز و متنوع در رنگ‌های سبز، قرمز و سفید شناخته می‌شود. این تنوع رنگی در دکوراسیون پاییزی جلب توجه می‌کند.

فیلودندورن شاهزاده

این گیاه زیبا با برگ‌های بزرگ و سبزی که به شکل پر ‌پرنده  است، شناخته می‌شود. این گیاه جذابیتی خوشایند به دکوراسیون پاییزی می‌بخشد.

دکوراسیون پاییزی با آگلونما

آگلونما قرمز

گیاهی با برگ‌های سبز و قرمز که جلب توجه و جذابیت دارند و برای تزیین دکوراسیون پاییزی مناسب هستند.

گیاه فیتونیا

این گیاه با برگ‌های شگفت‌انگیز و پترن‌های رنگارنگ خود، به دکوراسیون پاییزی زندگی و جذابیت می‌آورد.

کریپتانتوس

کریپتانوس گیاهی با برگ‌های زیبا و متنوع است که هنگام پاییز، به  شکل پاییزی و رنگارنگ تغییر می‌کنند.

سخن آخر

در فصل پاییز، انتخاب گیاهان مناسب برای دکوراسیون پاییزی محیط به یک تجربه هنری تبدیل می‌شود. این گیاهان با طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و طرح‌ها، توانسته‌اند احساس پاییزی را به داخل خانه‌ها و محیط‌های کاری بیاورند. با انتخاب گیاهان مناسب، می‌توانید زیبایی و آرامش فصل پاییز را در فصول دیگر سال هم در محیط خود حفظ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در معماری و دکوراسیون

همچنین بخوانید

جدیدترین طراحی کابینت برای آشپزخانه ال

طراحی آشپزخانه باید در جهت استفاده بهینه از فضا انجام شود. آشپزخانه ال یا L شکل، یکی از پر…