خرید آپارتمان در محله جوانمرد‌ قصاب

0
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
محله جوانمردقصاب، با پیشینه‌ای جذاب و تاریخی همچنین امکان دسترسی راحت به سایر نقاط تهران بهترین انتخاب برای خرید خانه به شمار می‌آید.
جوانمرد قصاب

شاید تا کنون نام محله جوانمرد‌ قصاب به گوشتان خورده باشد و از شنیدن نام این محله متعجب شده باشید. چنانچه قصد خرید آپارتمان در محله جوانمردقصاب را دارید و کنجکاو شده‌اید بیشتر درباره این محله بدانید تا پایان مطلب با دلتامگ همراه باشید.

جوانمرد‌ قصاب منطقه چند است؟

محله جوانمرد‌ قصاب از محلات قدیمی در جنوب‌شرق تهران است که در منطقه 20 شهرداری واقع شده است. نام این محله برگرفته از نام یاران امام علی(ع) است. این محله از شمال با خیابان فداییان اسلام و بزرگراه آزادگان، از شرق با بلوار بسیج و از جنوب با بزرگراه کریمی، خیابان کمیل و خیابان شهید رجایی محدود شده است. همچنین در مجاورت با محله‌های دولت آباد، یاخچی آباد، کیانشهر جنوبی، شهادت، علی آباد جنوبی، تختی، حمزه آباد، دیلمان و منصوریه منگل قرار دارند.

نقشه محله جوانمردقصاب

تصویر زیر، نقشه محله جوانمرد قصاب را مشاهده می کنید.

قیمت آپارتمان در محله جوانمرد‌ قصاب

انتخاب محله خوب مهم‌ترین گزینه در خرید خانه است. چرا که هرچقدر هم که داخل خانه موردنظر شما به دلخواه شما باشد اما در صورتی که از محله خوبی برخوردار نباشد موجب می‌شود که از خرید خانه خود نیز پشیمان شوید. بنابراین بسیاری از افراد نسبت به این موضوع حساسیت بیشتری به خرج می‌دهند.

آنچه که در تعیین قیمت ملک تاثیر گذار است متراژ، موقعیت جغرافیایی و قدمت‌بنا است. در حال حاضر قیمت هر متر آپارتمان در جوانمرد قصاب بین 40 تا 50 میلیون متغیر است؛ بنابراین شما برای خرید یک واحد آپارتمان 145 متری به 7 میلیارد و 500 میلیون بودجه نیاز دارید. برای مشاهده آگهی‌های بیشتر می‌توانید به سایت ملکی دلتا مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی:  محله بهشتی تهران کجاست؟

محله جوانمرد‌ قصاب

دسترسی به محله جوانمرد‌ قصاب

این محله از لحاظ دسترسی در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. چرا که در طرح ترافیک روج و فرد قرار ندارد و شما می‌توانید به راحتی از اتومبیل خود استفاده کنید. خیابان‌های مهم این محله شامل کمیل، شهدا، شهید حضرتی، شهید‌ اختری و شهید حنیفه‌زاده می‌باشند. از طرفی ایستگاه مترو جوانمردقصاب در این محله دسترسی به سایر نقاط تهران را برای ساکنین خود فراهم کرده است. علوه بر آن ایستگاه‌های تاکسی و خطوط اتوبوس تندرو فراوانی در این محله به چشم می‌خورند.

محله جوانمرد‌ قصاب

امکانات محله جوانمرد‌ قصاب

این محله از امکانات رفاهی بسیار خوبی برخوردار است. به گونه‌ای که مدارس متعددی که دذر این منطقه قرار دارد این امکان را فراهم کرده است تا هنگام خرید خانه در این محله از جانب ثبت‌نام فرزندان خود استرسی نداشته باشید. علاوه بر آن در این محله مراکز خرید متنوعی چون پاساژقائم و پاساژ ولیعصر به چشم می‌خورند. همچنین بوستان‌های فراوانی در این محله وجوددارد که با انتخاب آن‌ها می‌توانید اوقات خوشی را کنار عیزانتان رقم بزن.

محله جوانمرد‌ قصاب

پیشنهاد مطالعه: «ابن‌ بابویه محله‌ای با قدمت هزار ساله»

بنر مشاهده بهترین آگهی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در محله های تهران

همچنین بخوانید

فرصت استثنایی برای خرید خانه ارزان در کرج

خرید آپارتمان به عنوان یکی از تصمیمات مهم در زندگی است و برای اهل خانواده، امنیت و آرامش م…