محله آهنگ تهران کجاست؟

1
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
از مزیت‌های محله آهنگ، برخورداری از امکانات حمل و نقل عمومی کافی است که سبب شده دسترسی به مرکز شهر از محله آهنگ برای شاغلان، به سادگی میسر باشد.
محله آهنگ، یکی از پر جنب و جوش‌ترین محلات تهران

خرید آپارتمان در محله آهنگ تهران

محله آهنگ یکی از محله‌های منطقه 14 شهرداری است که در جنوب شرقی تهران واقع شده است. این محله به بزرگراه‌های بسیج، محلاتی، امام علی، خاوران و بعثت دسترسی خوبی دارد. از نکات مثبت این محله، وجود آپارتمان‌های نوساز و قدیمی با متراژهای متفاوت است. همین امر در افزایش خرید آپارتمان در آهنگ، تاثیر بسزایی دارد. اگر قصد آشنایی بیشتر با این محله را دارید، تا انتهای این مطلب با دلتا مگ همراه باشید.

خرید آپارتمان در محله آهنگ تهران

آب و هوا در محله آهنگ تهران بسیار خوب بوده و بوستان‌های متعددی در این محله تاسیس شده است. باغ گل محله هم به بهتر شدن آب و هوای منطقه بسیار کمک می‌کند. شما در این محله به مغازه‌ها و فروشگاه‌های مختلف و متعددی دسترسی دارید و برهمین اساس می‌توانید راحت‌تر تمامی نیازهای خود را برطرف کنید. بعلاوه این محله به دو بخش آهنگ شرقی و غربی تقسیم‌بندی می‌شود.

قیمت خرید آپارتمان در محله آهنگ

قیمت خرید آپارتمان در این محله مانند محله‌های دیگر، متوسط رو به بالا است و بستگی به متراژ، موقعیت جغرافیایی و … دارد. ساختاربندی منظم و هندسی کوچه‌ها و خیابان‌های این محله، افراد زیادی را به رهن و اجاره آپارتمان ترغیب می‌کند.

مطلب پیشنهادی:  صفر تا صد محله کوهسار تهران

امکانات محله آهنگ

نقشه محله آهنگ

در تصویر زیر، نقشه محله آهنگ شرقی را مشاهده می کنید. در مجاورت آن نیز محله آهنگ غربی نمایان است.

راه‌های دسترسی به محله آهنگ

اگر قصد رفت و آمد با خودروی شخصی را دارید، بزرگراه آهنگ، بزرگراه محلاتی، بزرگراه بسیج، بزرگراه امام علی، بلوار کوثر و بلوار ابوذر، از راه‌های دسترسی شماست. برای حمل و نقل عمومی نیز می‌توانید از ایستگاه مترو نبرد، ایستگاه مترو پیروزی، ایستگاه مترو نیرو هوایی و ایستگاه مترو بسیج استفاده کنید.

امکانات محله آهنگ

از امکانات مهم موجود در این محله می‌توان به دانشگاه آزاد واحد تهران-‌جنوب، یکی از بزرگ‌ترین باغ گل‌های تهران، بوستان‌های مختلفی مانند فتح، سمیه، گلسار و نسترن، مجموعه‌های ورزشی نواب صفوی و بروجردی، بیمارستان فجر و بیمارستان مردم، شهرداری منطقه 14 و … اشاره کرد.

مطالعه بیشتر: «قیمت آپارتمان در فلسطین تهران چند؟»

بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

صفر تا صد شهرک اکباتان تهران

شهرک اکباتان یکی از بزرگ‌ترین شهرک‌های خاورمیانه است که مهم‌ترین ویژگی آن، مستقل بودن آن ا…