محله آهنگ، یکی از پر جنب و جوش‌ ترین محلات تهران

1
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
از مزیت‌های محله آهنگ، برخورداری از امکانات حمل و نقل عمومی کافی است که سبب شده دسترسی به مرکز شهر از محله آهنگ برای شاغلان، به سادگی میسر باشد.
محله آهنگ، یکی از پر جنب و جوش‌ترین محلات تهران

خرید آپارتمان در محله آهنگ تهران

محله آهنگ یکی از محله‌های منطقه 14 شهرداری است که در جنوب شرقی تهران واقع شده است. این محله به بزرگراه‌های بسیج، محلاتی، امام علی، خاوران و بعثت دسترسی خوبی دارد. از نکات مثبت این محله، وجود آپارتمان‌های نوساز و قدیمی با متراژهای متفاوت است. همین امر در افزایش خرید آپارتمان در محله آهنگ، تاثیر بسزایی دارد. اگر قصد آشنایی بیشتر با این محله را دارید، تا انتهای این مطلب با دلتا مگ همراه باشید.

خرید آپارتمان در محله آهنگ تهران

آب و هوا در محله آهنگ تهران بسیار خوب بوده و بوستان‌های متعددی در این محله تاسیس شده است. باغ گل محله هم به بهتر شدن آب و هوای منطقه بسیار کمک می‌کند. شما در این محله به مغازه‌ها و فروشگاه‌های مختلف و متعددی دسترسی دارید و برهمین اساس می‌توانید راحت‌تر تمامی نیازهای خود را برطرف کنید. بعلاوه این محله به دو بخش آهنگ شرقی و غربی تقسیم‌بندی می‌شود.

قیمت خرید آپارتمان در محله آهنگ

قیمت خرید آپارتمان در این محله مانند محله‌های دیگر، متوسط رو به بالا است و بستگی به متراژ، موقعیت جغرافیایی و … دارد. ساختاربندی منظم و هندسی کوچه‌ها و خیابان‌های این محله، افراد زیادی را به رهن و اجاره آپارتمان ترغیب می‌کند.

امکانات محله آهنگ

راه‌های دسترسی به محله آهنگ

اگر قصد رفت و آمد با خودروی شخصی را دارید، بزرگراه آهنگ، بزرگراه محلاتی، بزرگراه بسیج، بزرگراه امام علی، بلوار کوثر و بلوار ابوذر، از راه‌های دسترسی شماست. برای حمل و نقل عمومی نیز می‌توانید از ایستگاه مترو نبرد، ایستگاه مترو پیروزی، ایستگاه مترو نیرو هوایی و ایستگاه مترو بسیج استفاده کنید.

امکانات محله آهنگ

از امکانات مهم موجود در این محله می‌توان به دانشگاه آزاد واحد تهران-‌جنوب، یکی از بزرگ‌ترین باغ گل‌های تهران، بوستان‌های مختلفی مانند فتح، سمیه، گلسار و نسترن، مجموعه‌های ورزشی نواب صفوی و بروجردی، بیمارستان فجر و بیمارستان مردم، شهرداری منطقه 14 و … اشاره کرد.

مطالعه بیشتر: مطلب «قیمت آپارتمان در فلسطین تهران چند؟» را در دلتا مگ بخوانید.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

تهران‌پارس محله‌ای با امکانات ویژه

اگر قصد خرید ملکی را دارید بهتر است قبل از هرجای دیگری ابتدا سری به محله تهران‌پارس بزنید.…