ترسناک‌ترین حیوانات جهان

1
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ترسناک‌ترین حیوانات جهان هم درست به اندازه زیباترین‌ها از جهان و نعمت‌هایش بهره می‌برند. تماشای آ‌ن‌ها دری از این جهان رنگارنگ با تمام زشتی‌ها و زیبایی‌هایش را برای شما باز می‌کند.

ترسناک ترین حیوانات جهان در گستره رنگارنگ حیات وحش، می‌توانند آنقدرها هم خطرناک نباشند. اما گونه‌هایی مختلفی از حیوانات وجود دارند که بعضی از آن‌ها نه‌تنها ظاهری وحشت‌آور دارند، بلکه بعضا می‌توانند خطراتی هم برای انسان به همراه داشته باشند. با ما در دلتا همراه باشید.

ترسناک ترین حیوانات جهان

این حیوانات چه ویژگی‌هایی دارند؟

بعضی از مواردی که در لیست پیش رو می‌آید، حیواناتی هستند که به ظاهر ترسناک‌شان معروفند اما این ترسناک ترین حیوانات جهان که در لیست پیش رو می‌آیند، بعضا هیچ تهدیدی برای انسان به‌شمار نمی‌روند. هیچ علاقه‌ای به انسان ندارند. روی پروفایل هر حیوان کلیک کنید تا حقایق وحشتناک حیوانات را در مورد آن‌ها بیابید.

۱. زنبور غول پیکر آسیایی

این زنبورهای سرخ به «زنبورهای قاتل» معروف‌اند. این نوع از زنبور بزرگ‌ترین گونه زنبور در جهان با اندازه بیش از ۵ سانتی‌متر است. یک شروع عالی برای لیست ترسناک ترین حیوانات جهان!

ترسناک ترین حیوانات جهان

۲. حیوانی به نام آی‌آی

این حیوان بزرگ‌ترین پستاندار شب‌گرد جهان است. دندان‌های تیزی دارد که دائماً رشد می‌کنند و انگشت میانی خزنده‌ای که ظاهری بلند، نازک و اسکلتی دارد.

ترسناک ترین حیوانات جهان

۳. روباه پرنده

روباه‌های پرنده در واقع روباه نیستند، آن‌ها مگابات‌های عظیمی هستند. سرهایی شبیه به روباه دارند و گوش‌هایی کوچک و چشم‌هایی درشت. طول بال‌های آن‌ها تا ۱.۵ متر می‌رسد.

مطلب پیشنهادی:  با این طرز تهیه شامی رودباری خوشمزه، همه را شگفت‌زده کنید

ترسناک ترین حیوانات جهان

۴. کوسه های سرخ

کوسه‌های سرخ دراز و شبیه مارماهی هستند. این حیوانات از ابتدایی‌ترین ماهی‌های اقیانوس هستند. آن‌ها به این دلیل در لیست ترسناک ترین حیوانات جهان جای می‌گیرند که دارای شش آبشش در اطراف گردنشان هستند و بیش از ۳۰۰ دندان سه گوش دارند.

ترسناک ترین حیوانات جهان

۵. پرنده‌خوار جالوت

این جانور بزرگ‌ترین عنکبوت جهان است. آن‌ها آن‌چنان که از نامشان پیداست پرندگان را نمی‌خورند، بلکه قورباغه‌ها، موش‌ها و حشرات طعمه‌های آن‌ها هستند.

ترسناک ترین حیوانات جهان

۶. کوسه‌های شبح

آن‌ها در واقع کوسه نیستند، بلکه ماهی‌ آب‌های عمیق هستند که کندترین ژنوم در حال تکامل را در بین تمام بی‌مهرگان شناخته‌شده دارند. کوسه‌هایی که ظاهری شبیه به اشباح دارند.

ترسناک ترین حیوانات جهان

۷. لک‌لک مارابو

این پرنده یک لک‌لک غول پیکر است که به‌دلیل ظاهر شیطانی‌اش به پرنده «کشنده» معروف است. بال‌های او  از بلندترین بال‌های جهان است. او دوست دارد فلامینگوها را بکشد.

تعداد کلمات مطلب: 340

یک نظر

  1. ناشناس

    29 فروردین 1403 در 5:12 ق.ظ

    خوب

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در دانستنی

همچنین بخوانید

از بین بردن سیاهی زیر بغل با چند راهکار ساده

برای از بین بردن سیاهی زیر بغل افراد راهکارهای مختلفی را امتحان کرده و هزینه‌های زیادی می‌…