محله چهارصد دستگاه تهران کجاست؟

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر قصد خرید یا اجاره آپارتمان در محله چهارصد دستگاه را دارید، تا انتهای این مطلب با دلتا مگ همراه باشید.
محله چهارصد دستگاه و امکانات آن

خرید آپارتمان در محله چهارصد دستگاه

این محله در محدوده‌ شرقی تهران واقع شده است. این محله در منطقه 14 قرار گرفته و از شمال با خیابان پیروزی و خیابان پرواز، از شرق با خیابان زینتی افخم، از جنوب با بزرگراه امام علی، خیابان نیکنام و خیابان درودیان و از غرب با خیابان نورصالحی و خیابان شکوفه محدود شده است . همچنین با محله‌های ‌صفا، زاهد گیلانی، دلگشا، سرآسیاب دولاب و جابری مجاورت دارد. بخشی از بافت قدیمی این محله به دلیل تاسیس و ساخت بزرگراه امام علی تخریب شد. اگر قصد آشنایی بیشتر با این محله را دارید، تا انتهای این مطلب با دلتا مگ همراه باشید.

محله چهارصد دستگاه

قیمت خرید آپارتمان در محله چهارصد دستگاه

خیابان چهارصد دستگاه یکی از خیابان‌های طولانی است که به خیابان پیروزی کشیده شده است. قیمت خرید آپارتمان در چهارصد دستگاه متوسط است.

راه‌های دسترسی به این محله

ایستگاه متروی نزدیک به این محله، ایستگاه متروی ابن سینا است. ایستگاه اتوبوس نیکنام نیز در این محله برای رفت و آمد عموم در نظر گرفته شده است. یکی از محله هایی است که امروزه به مکانی فرهنگی تبدیل شده است، میدان اصلی این محله به نام میدان مشاهیر شناخته می‌شود که از تندیس بزرگانی همچون استاد معین در آن استفاده شده که نشان دهنده قدمت این محله است.

مطلب پیشنهادی:  صفر تا صد خرید آپارتمان در سید خندان

امکانات موجود در محله چهارصد دستگاه

نقشه محله چهارصد دستگاه

تصویر زیر، نقشه محله چهارصد دستگاه را به همراه خیابان های اطراف و مکان های مهم را مشخص کرده است.

امکانات موجود در محله چهارصد دستگاه

این محله دارای محدوده‌ زوج و فرد می‌باشد و از اماکن مهم این محله می‌توان به خانه و موزه استاد معین، کافه رستوران سورینو، بوستان چهارصد دستگاه، کتابخانه ابن سینا، موزه دکتر معین، رستوران ماندیرو و مجتمع تجاری اداری آرامیس اشاره کرد.

پیشنهاد مطالعه:«افسریه، محله‌ای در جنوب شرق تهران»

بیشتر ببینید در محله های تهران

همچنین بخوانید

محله قصرالدشت تهران کجاست؟

خیابان قصرالدشت از امکانات خوبی برخوردار است. از مراکز درمانی مهم این منطقه می‌توان به بیم…