محله مدائن تهران کجاست؟

0
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
محله مدائن یکی از محله‌های منطقه هشت تهران است. اگر قصد خرید آپارتمان در این محله را دارید، تا انتهای این گزارش با ما همراه باشید.
محله مدائن تهران

منطقه هشت تهران بسیار گسترده بوده و محله‌های زیادی را در بر گرفته است. یکی از محله‌های این منطقه، محله مدائن است. اگر قصد خرید آپارتمان در مدائن تهران را دارید، تا انتهای این گزارش با دلتامگ همراه باشید.

خرید آپارتمان در تهران

مدائن در منطقه هشت شهرداری و محدوده شرقی تهران قرار گرفته است. این محله از شمال با خیابان آیت شمالی و بزرگراه سردار سلیمانی، از جنوب با خیابان ثانی و خیابان رودباری و از غرب با خیابان آیت جنوبی و میدان نبوت محدود شده است. مدائن در مجاورت محله‌های نارمک شمالی، دردشت، نارمک، نارمک جنوبی و نارمک شرقی قرار دارد. نزدیکی مدائن به نارمک یک ویژگی مثبت برای آن می‌باشد. زیرا در نارمک مراکز و مغازه‌های زیادی برای خرید وجود دارد. همین امر افراد زیادی را به سمت محله نارمک و یا مدائن متمایل می‌کند.

خرید آپارتمان در مدائن تهران

دسترسی به محله مدائن

محله مدائن دسترسی راحتی به ایستگاه اتوبس و مترو دارد و نزدیک ترین ایستگاه اتوبوس ،ایستگاه اتوبوس دکتر آیت،ایستگاه اتوبوس سرسبز،ایستگاه اتوبوس نبوت،ایستگاه اتوبوس گلبرگ،ایستگاه اتوبوس شهید حاجی صادقی هستند.
برای دسترسی به این محله می‌توانید از ایستگاه متروی سرسبز و ایستگاه اتوبوس آیت استفاده کنید. ایستگاه متروی میدان علم و صنعت نیز به این محله نزدیک است.

امکانات موجود در محله مدائن

از اماکن مهم این محله می‌توان به رستوران جوانان، بازار موبایل شرق، مجتمع تجاری امرالد استار، استخر دلفین نارمک، رستوران و کباب سنتی افق بناب، رستوران نمکدون، رستوران نارنج در محله نارمک شمالی، رستوران نمکدون، رستوران نارنج در محله نارمک شمالی و رستوران ایرانی اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی:  محله درکه قطب گردشگری شهر تهران

از مراکز خرید بزرگ نزدیک به مدائن، می‌توان به مرکز خرید سون سنتر اشاره کرد.

خرید آپارتمان در محله مدائن

در این محله امکانات رفاهی به اندازه کافی وجود داشته و محله‌ای مناسب برای خرید یا اجاره آپارتمان است. قیمت ملک در این محله بسته به خیابان، متراژ، سن بنا و … متفاوت است ولی بطور کلی متوسط رو به بالاست. در زیر چند نمونه از قیمت خرید آپارتمان در مدائن را از سایت ملکی دلتا برایتان آوردیم.

متراژ(متر)

سن بنا(سال)

قیمت هرمترمربع(تومان)

قیمت کل(تومان)

60

1

135,000,000

8,000,000,000

70

8

105,000,000

7,000,000,000

76

13

66,000,000

5,000,000,000

تعداد کلمات مطلب: 344

اپلیکیشن مجله دلتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در محله های تهران

همچنین بخوانید

خرید آپارتمان در میدان انقلاب تهران با قیمتی باورنکردنی

وجود مغازه‌های رنگارنگ در مسیر خیابان انقلاب،‌ لذت پیاده‌روی برای رسیدن به مقصد را دوچندان…