صفر تا صد محله هفت‌تیر تهران

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یکی از مهم‌ترین مزیت‌های هفت تیر دسترسی آسان به سایر نقاط شهر است که باعث شده که بسیاری متقاضی خرید آپارتمان در هفت تیر باشند.
خرید آپارتمان در هفت تیر

به گزارش دلتا مگ، بدون شک هر فردی قبل از اقدام برای خرید خانه، باید با منطقه‌ای که قرار است در آن سکونت داشته باشد آشنا شود؛ از همین رو ما در این گزارش قصد داریم برای کسانی که به دنبال خرید آپارتمان در هفت تیر هستند، اقدام به معرفی این شهرک کنیم.

قیمت خرید آپارتمان در هفت‌تیر

حتی اگر پایتخت‌نشین نبوده باشید، حتماً برای یک‌بار هم که شده نام محله هفت تیر به گوشتان خورده است؛ محله‌ای پر جنب‌وجوش که در منطقه 7 شهرداری تهران واقع شده است. میدان هفت‌تیر نیز یکی از میدان‌های مهم شهر تهران است که در محدوده مرکز شهر جای گرفته است.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این محله دسترسی آسان به سایر نقاط شهر است که باعث شده که بسیاری متقاضی خرید آپارتمان در هفت تیر باشند. اگر در خصوص موقعیت دسترسی این محله بخواهید بدانید، لازم است که بگوییم هفت تیر از سمت جنوب به خیابان‌های شهید مفتح و کریم خان زند و از طرف شمال به خیابان بهار شیراز و بزرگراه مدرس محدود می‌شود.

خرید آپارتمان در هفت تیر

بافت مسکونی هفت تیر اغلب قدیمی است و واحدهای تجاری و اداری بسیاری در آن فعالیت می‌کنند. البته صنف پوشاک در این محله حضور پررنگی دارند و بسیاری از تهرانی‌ها برای خرید پوشاک به این محله مراجعه می‌کنند.

اگر به دنبال اطلاع از وضعیت قیمت مسکن در هفت تیر هستید، بد نیست که یادآوری کنیم که قیمت مسکن متناسب با نوع ساخت، سال ساخت، موقعیت جغرافیایی، امکانات واحد مسکونی، نظر فروشنده و … متفاوت است. بر همین اساس اگر به دنبال خرید آپارتمان هستید باید متناسب با بودجه خود اقدام به خرید خانه کنید. متوسط قیمت مسکن در هفت تیر از متری 30 میلیون تومان آغاز و به متری 60 میلیون تومان نیز می‌رسد.

مطلب پیشنهادی:  نکات مهم برای سرمایه‌گذاری در کیش

خرید خانه در هفت تیر

نقشه میدان هفت تیر

در تصویر زیر، نقشه میدان هفت تیر و خیابان های اطراف آن نمایش داده شده است.

دسترسی و امکانات محله هفت‌تیر

دسترسی سهل به وسایل حمل و نقل عمومی همچون مترو، بی آر تی، تاکسی‌رانی و … از مزیت‌های مهم هفت تیر محسوب می‌شود که با توجه به شلوغی این محله در ساعات پیک مردم را از استفاده خودرو شخصی بی‌نیاز کرده است. ایستگاه مترو هفت تیر که در خط یک مترو قرار دارد در این محله واقع شده است.

از خیابان بهار، کریم خان زند و مفتح می‌توان به عنوان مهم‌ترین خیابان‌های محله هفت تیر نام برد. دسترسی آسان به امکانات رفاهی، درمانی، اداری، آموزشی، فرهنگی و … ساکنان این محله را به سایر نقاط شهر تهران بی نیاز کرده است.

مطالعه بیشتر:  «صفر تا صد خرید آپارتمان در دهکده المپیک»

بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

صفر تا صد شهرک اکباتان تهران

شهرک اکباتان یکی از بزرگ‌ترین شهرک‌های خاورمیانه است که مهم‌ترین ویژگی آن، مستقل بودن آن ا…