از روز اول دولت «ساخت مسکن» را کلید می‌زنیم

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
رئیسی، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه باید سالانه یک میلیون مسکن در کشور ساخته شود، گفت: ساخت مسکن را از روز اول دولت کلید خواهیم زد.
نرخ پایه ساخت مسکن ملی

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، سید ابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با بخش خبری ۲۰:۳۰ در پاسخ سوال مردم در خصوص برنامه دولت برای خانه‌دار شدن جوان‌ها، گفت: اقدامات جدید را برای ساخت مسکن آغاز خواهیم کرد.

وی در ادامه ابراز کرد: دغدغه مسکن، دغدغه بسیار گسترده و مهمی است که مردم را نگران کرده است. امروز خانه‌دار شدن برای مردم تبدیل به یک رویا شده است. امروز مستاجر شدن هم در شهرهای بزرگ به مشکل جدی تبدیل شده است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مشکل مسکن راه حل دارد، گفت: امروز ۵۰ درصد هزینه سبد خانواده را مسکن به خود اختصاص داده است. در صورتی که باید ساخت‌وساز مسکن به صورت گسترده در کشور آغاز شود، این مشکل حل می‌شود.

رئیسی اظهار داشت: امکان ساخت خانه در کشور وجود دارد، باید سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور ساخته می‌شد، اما این کار نشد.

ساخت مسکن

رئیسی: باید ساخت مسکن به صورت گسترده آغاز شود

وی تاکید کرد: برای ساخت‌وساز ۷۰۰ هزار واحد مسکونی عقب هستیم، اما امکان ساخت مسکن وجود دارد. در اطراف شهرها، زمین‌های زیادی وجود دارد که در اختیار دستگاه‌ها است و باید آزاد شود و در اختیار ساخت مسکن قرار گیرد.

مطلب پیشنهادی:  قیمت خانه‌های نوساز در منطقه 7 + جدول

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: مسکن به عنوان صنعت پیشران، تولید و اشتغال را در کشور افزایش می‌دهد از همین رو باید مسکن سازی گسترده آغاز شود.

رئیسی گفت: ساخت مسکن، مشکل اشتغال و ازدواج را حل می‌کند. از روز اول دولت مسئله ساخت مسکن را کلید خواهیم زد. مسکن مهر نواقص دارد که سریعاً باید رفع شود و مسکن‌ها به مردم تحویل داده شود. اقدامات جدید را نیز برای ساخت واحد مسکونی آغاز خواهیم کرد.

تعداد کلمات مطلب: 277

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

پیش بینی قیمت مسکن در سال 1403

با توجه به آمار رسمی ارائه شده توسط  بانک مرکزی  و به نقل از محمد جندقی کارشناس حوزه قیمت …