بیش از 80 درصد مسکن ملی تهران بدون متقاضی

0
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
استاندار تهران اعلام کرد: ۶۰ هزار واحد مسکن ملی در این استان فاقد متقاضی است که واجدین شرایط می توانند نسبت به ثبت نام این واحدها اقدام کنند.
ثبت نام

به گزارش مجله ملکی دلتا انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به مهم ترین موضوعات بررسی شده اظهار داشت: مهم‌ترین کار اتمام پروژه‌های مسکن مهر بود که متقاضیان از چندین سال پیش ثبت نام کرده و پول آن را پرداخت کردند. در خصوص طرح جدید نیز بیش از 80 درصد مسکن ملی تهران بدون متقاضی است.

به گفته وی، در این راستا ۳۲۲ هزار واحد مسکن مهر در استان تهران داریم که ۸۵ درصد تحویل داده شده و ۱۵ درصد باقی مانده نیز تعیین تکلیف شد تا موانع آن برداشته شود.

استاندار تهران ادامه داد: دستگاه‌های خدمات‌رسان اعلام آمادگی کرد تا نسبت به نصب انشعابات اقدام کنند و با توجه به کمک شورای مسکن مقرر شد که از منابع داخلی شرکت شهرهای جدید پردیس و پرند و بدون تحمیل بار مالی به شهروندان اقدامات پیگیری شود و تا ۳۰ مردادماه واحدهای باقی مانده تحویل داده شود.

وی با اشاره به طرح مسکن اقدام ملی گفت: این طرح ویژگی خاص خود را دارد، در کنار شهرها است و مشکلات زیرساختی و دریافت خدمات زیربنایی را ندارند؛ از این رو شهرداران استان تهران مکلف شدند که در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

مطلب پیشنهادی:  ثبت‌نام جدید مسکن ملی از هفته آینده

محسنی بندپی خاطرنشان کرد: ۷۲ هزار مسکن اقدام ملی سهم استان تهران است که تاکنون ۱۲ هزار نفر ثبت‌نام شان نهایی شده و پول پرداخت کرده‌اند و ۶۰ هزار واحد مسکونی فاقد متقاضی مسکن ملی در استان تهران داریم که که افراد می‌توانند سامانه را مطالعه و اگر ویژگی‌های آن را دارند ثبت نام کنند و طبق زمان‌بندی ظرف دو سال این واحدها تحویل داده می شود.

در حال حاضر بیش از 80 درصد مسکن ملی تهران بدون متقاضی باقی مانده است.

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

قیمت آپارتمان نوساز در تهران چقدر است؟

ارزان‌تر بودن یا تناسب قیمت‌های پیشنهادی نسبت به ارزش ملک وعرف منطقه با رنگ‌های متفاوت از …