این مانتوها شما را چاق نشان می‌دهد

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مانتو یکی از اصلی‌ترین قسمت استایل خانم‌های ایرانی است که باید در انتخاب آن دقت لازم را بکنند تا مدلی را تهیه کنند که مناسب هیکلشان است

انتخاب مانتوی مناسب برای افراد چاق به آن‌ها کمک می‌کند تا یک استایل بدون نقص و زیبا داشته باشند. یک انتخاب درست باعث می‌شود ما با هر شکل اندام، ظاهری زیبا، چشمگیر و متناسب داشته باشیم. همراه دلتامگ دلتا باشید.

مانتوی مناسب برای افراد چاق

مانتوهایی که برای خانم‌های دارای اضافه‌وزن مناسب است، انواع مختلفی دارد که در ادامه چند مورد از آن‌ها را به شما نشان می‌دهیم. اگر به پوست خود اهمیت می‌دهید، به مطلب تیره‌ترین لک روی پوست خود را با این ماسک درمان کنید مراجعه کنید.

مانتوهای راه‌راه افقی

یک مانتوی نامناسب برای افراد چاق مانتوهای راه‌راه افقی است. اگر دوست ندارید همیشه از مانتوهای ساده استفاده کنید، به سراغ مانتوهای با را راه‌های عمودی بروید این مانتوها باعث کشیده دیده‌شدن شما می‌شود. هرگز مانتوهای راه‌راه افقی را انتخاب نکنید.

مانتوهای گل‌گلی

مانتوهایی که دارای گل‌های درشت هستند، برای خانم‌ها دارای اضافه‌وزن اصلاً مناسب نبوده و باعث چاق‌تر دیده‌شدن آن می‌شود. اگر شکم بزرگی دارید، بهتر است هرگز از لباس‌هایی با گل‌های درشت استفاده نکنی. اگر دوست دارید حتماً لباس‌های طرح‌دار استفاده کنید، بهتر است سراغ مدل‌هایی بروید که گل‌های کوچک، اشکال هندسی ریز و… دارند.

مطلب پیشنهادی:  با خوردن روزانه یک مشت عناب دیگر مریض نمی‌شوید

مانتوهای گل‌گلی

مانتو‌های رنگ تیره

مانتوی مناسب برای افراد چاق مانتوهای تیره هستند. در انتخاب مانتو باید به رنگ آن نیز توجه نمایید. مانتوهای رنگ تیره برای افراد چاق مناسب‌تر است. زیرا سایه‌ها و رنگ‌های روشن هیکل واقعی افراد را نشان داده و برای افراد دارای اضافه‌وزن مناسب نیست.

اگر می‌خواهید از رنگ‌های روشن استفاده کنید به دنبال مانتوهای تک‌رنگ بروید که اندام شما را لاغرتر نشان می‌دهد. رنگ‌هایی مثل مشکی، آبی نیلی، بنفش، سبز تیره، زرشکی و… برای شما مناسب است.

تعداد کلمات مطلب: 266

اپلیکیشن مجله دلتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

5 نکته برای نگهداری رنگ موی قرمز

رنگ موی قرمز یکی از سخت‌ترین رنگ‌ها برای نگهداری طولانی مدت است. این رنگ مو به دلیل رنگدان…