فرصت استثنایی خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد + فیلم

0
1
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خرید آپارتمان در یوسف آباد، در یکی از بهترین نقاط شهر، فرصتی بی‌نظیر برای زندگی و سرمایه‌گذاری است. به خصوص اگر دست روی ارزنده‌ترین ملک در بهترین جای این محله بگذارید.

خرید آپارتمان در یوسف آباد

خرید آپارتمان در یوسف آباد، در یکی از بهترین نقاط شهر، فرصتی بی‌نظیر برای زندگی و سرمایه‌گذاری است. به خصوص اگر دست روی ارزنده‌ترین ملک در بهترین جای این محله بگذارید.

قبل از هر چیز توصیه می‌کنیم این فیلم را با دقت ببینید، باور کنید پاسخ اکثر سوالات خود در مورد خرید آپارتمان در یوسف آباد را می‌گیرید.

در این مطلب از دلتامگ از محله یوسف آباد خواهیم گفت. از موقعیت جغرافیایی، امکانات رفاهی، دسترسی و اماکن تجاری آن صحبت می‌کنیم. اگر قصد سکونت در این محله مرفه‌نشین را دارید و یا می‌خواهید با خرید ملک در یوسف آباد تهران، بهترین سرمایه‌گذاری را داشته باشید؛ شما را در جریان جدیدترین تغییر قیمت مسکن و شرایط رهن و اجاره خانه در یوسف آباد می‌گذاریم.

اجاره آپارتمان در یوسف آباد

بازار مسکن همیشه از توقعات و رویاهای ما پر است. خرید آپارتمان در تهران به یک آرزوی دست‌نیافتنی تبدیل شده است. به خصوص اگر قصد خرید آپارتمان در یوسف آباد در یکی از بهترین محله‌های تهران را داشته باشید.

بیایید سفر جذاب و کوتاه خود به دنیای خرید خانه در یوسف‌آباد را آغاز کنیم. می‌خواهیم تمام نکات و راز موفقیت برای خرید بهترین ملک در این محله اعیان‌نشین را با شما به اشتراک بگذاریم.

یوسف آباد کجاست؟

یوسف اباد تهران

یوسف آباد، محله‌ای قدیمی در منطقه 6 در قلب تهران واقع شده است. خرید آپارتمان در یوسف آباد مورد استقبال بیشتر خریداران ملک در پایتخت قرار دارد. این محله برای سکونت یکی از بهترین نقاط شهر است.

یوسف آباد از سمت غرب به بزرگراه کردستان و محله امیرآباد محدود می شود. سمت شرق آن به خیابان ولیعصر و عباس‌آباد می‌رسد. از سمت شمال نیز به بزرگراه شهید همت و محله ونک و از سمت جنوب به خیابان دکتر فاطمی ختم می‌شود.

مراکز تفریحی یوسف آباد

این محله به عنوان یکی از مرکزی‌ترین نقاط تهران با تنوع فراوان در خرید آپارتمان و امکانات عمومی مناسب برای ساکنان خود، به عنوان یک مقصد مسکونی و تجاری محبوب شناخته می‌شود.

یکی از خیابان‌های پرتردد و شلوغ محله یوسف آباد، خیابان سید جمال‌الدین اسدآبادی است، که اکثر واحدهای آن به عنوان مغازه‌ها و فروشگاه‌های تجاری در حال فعالیت هستند. میدان سید جمال‌الدین که به عنوان میدان کلانتری هم شناخته می‌شود، از جاذبه‌های مهم این محله است. در دل این میدان، ساختمان شهرداری منطقه 6 واقع شده است.

اگر قصد سرمایه‌گذاری روی ملک را دارید، بهترین موقعیت خرید آپارتمان در یوسف آباد همین خیابان اسدآبادی یا خیابان و کوچه‌های مجاور آن است.

امکانات زندگی در یوسف آباد

آپارتمان های مناسب در یوسف آباد

هر کس که تصمیم به خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد می‌گیرد، خوب می‌داند که این محله از لحاظ امکانات رفاهی بی‌نظیر است.

یوسف آباد، با خیابان‌های عریض و فضای سبز دوست‌داشتنی، آب و هوای خوبی دارد. با اینکه در مرکز شهر واقع شده است، ترافیک کم و حداقل میزان آلودگی را به ثبت می‌رساند. این محله با اینکه قدمت بالایی دارد، کم، آپارتمان نوساز و مدرن ندارد و برج‌های مسکونی، فضای این محله را جذاب‌تر کرده‌اند.

امکانات فراوان از جمله مراکز خرید، پارک و فضای سبز و مجموعه‌های ورزشی، مراکز درمانی، اماکن تفریحی و گردشگری، پارک‌ها، بوستان‌ها، مزید بر علت هستند تا تصمیم خود را برای خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد جدی‌تر کنید.

برخی از مراکز تجاری و خرید در یوسف آباد عبارتند از:

 • مرکز خرید بی بی گل در خیابان اسدآبادی
 • مرکز خرید استارلاین در خیابان جهان آرا، خیابان بیست و ششم
 • مجتمع تجاری و اداری میلاد نور، خیابان ولیعصر یوسف آباد
 • مرکز خرید کوروش در جهان آرا
 • مرکز خرید فرهنگ در خیابان سی و هشتم فضل الهی
 • مجتمع تجاری زند در خیابان اسدآبادی بین اول و دوم
 • برج شهاب در بزرگراه کردستان
 • مرکز خرید کتاب خورشید در خیابان مطهری، خیابان فراهانی پور

اگر هنگام خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد، امکانات آموزشی و مدرسه بچه‌ها فکر شما را درگیر کرده است، این نوید را بدهیم که در این محله مدارس و مراکز آموزشی معتبر دایر هستند.

مدارس یوسف آباد

آیا فرزند پایه ابتدایی دارید؟! دبستان پسرانه مصطفی خمینی در خیابان فراهانی در مجاورت بوستان شفق، بهترین مدرسه غیرانتفاعی است.

هنرستان ناشنوایان باغچه در میدان سید جمال الدین اسدآبادی نیز برای همگان شناخته شده است.

شبگردی در تهران، بویژه در محله یوسف آباد واقعاً دلچسب است. برای اوقات فراغت و تفریح، این محله پر از جاهای دیدنی است. می‌توانید وقت خود را در بوستان شفق، سینما گلریز، شهر کتاب بگذرانید و در رستوران، کافه و فست فودی با کیفیت، غذای خوب بخورید.

برخی از فست فودهای یوسف آباد:

 • چیکن فامیلی یوسف آباد
 • بابا پیتزا یوسف آباد
 • هات داگ مسعود یوسف آباد
 • پیتزا میخوش یوسف آباد
 • پیتزا آوانی یوسف آباد

برخی از مراکز تفریحی مهم در یوسف آباد عبارتند از:

 • پارک شفق
 • فرهنگسرای شفق
 • پارک نظامی گنجوی
 • استخر آ اس پ در اتوبان کردستان خیابان 64 غربی
 • پارک قزل قلعه در خیابان جهان آرا
 • کتابخانه شهید دستغیب در خیابان 21
 • کتابخانه جهان آرا در خیابان جهان آرا
مطلب پیشنهادی:  محله شهید دستغیب تهران کجاست؟

مراکز بهداشتی و درمانی تخصصی از جمله بیمارستان محب کوثر واقع در خیابان یوسف آباد، خیابان  23- جنب پارک شفق برای ارائه خدمات درمانی از تجهیزات کاملی برخوردار است.

این امکانات رفاهی گسترده به خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد رونق زیادی داده است.

دسترسی به یوسف آباد

دسترسی یوسف آباد

شهرسازی دقیق و منظم از ویژگی منحصر بفرد خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد است.

یوسف آباد از اتوبان همت، کردستان، خیابان ولیعصر، خیابان دکتر فاطمی به تمام نقاط تهران بهترین دسترسی را دارد. همچنین وجود خیابان جمال اسدآبادی به عنوان مسیر اصلی یوسف آباد که از شمال تا جنوب این محله کشیده شده است، دسترسی به نقاط داخلی این محله را بسیار راحت کرده است.

برخی از خیابان‌های مهم محله یوسف آباد عبارتند از:

 • خیابان یوسف آباد (جمال الدین اسدآبادی)
 • خیابان شهید جهان آرا
 • خیابان مهرام
 • خیابان فتحی شقاقی
 • خیابان کاج شمالی
 • خیابان ابن سینا

خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد به خاطر دسترسی راحت به تمام نقاط شهر بسیار رونق دارد. بسیاری از سرمایه‌گذاران تهرانی با دانستن این مهم، تمرکز خود را روی خرید آپارتمان در این محله می‌گذارند.

خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد

قیمت آپارتمان در یوسف آباد

اگر به دنبال خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد هستید، این منطقه با موقعیت جغرافیایی ممتاز و امکانات عالی، یکی از مقاصد پرطرفدار برای ساکنان شهر تهران به حساب می‌آید.

از یک سو، شما می‌توانید از تنوع گسترده‌ای از آپارتمان‌ها و واحدهای مسکونی با متراژ و طرح‌های مختلف بهره‌ برده و خانه‌ای رویایی را پیدا کنید. از سوی دیگر، اگر دنبال اجاره خانه هستید، یوسف آباد انواع ملک‌های اجاره‌ای، از آپارتمان‌های لوکس گرفته تا ویلاهای شیک را ارائه می‌دهد.

با دسترسی به فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، مراکز تفریحی و حمل و نقل عمومی، زندگی در یوسف آباد تجربه‌ای راحت و لذت‌بخش خواهد بود. به عنوان یکی از محلات پرطرفدار تهران، خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد، تجربه‌ای متفاوت و خاص را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

قیمت خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد

قیمت خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد بستگی به متراژ، امکانات، سال ساخت، لوکیشن دقیق در یوسف آباد و ویژگی‌های دیگر دارد. با توجه به تغییرات متداول در بازار مسکن، قیمت‌ها به سرعت تغییر می‌کنند. از این رو، توصیه می‌شود که برای اطلاعات دقیق‌تر در مورد قیمت‌های فعلی و آخرین وضعیت بازار مسکن یوسف آباد تهران به سایت ملکی دلتا مراجعه کنید.

به هر حال، قیمت آپارتمان در یوسف آباد با توجه به فاکتورهایی مانند لوکیشن دقیق در یوسف آباد، تعداد اتاق‌ها و امکانات مسکونی در خانه یا آپارتمان، متریال ساخت، طبقه، سن بنا، وضعیت نگهداری ملک و امکانات اضافی مثل پارکینگ و آسانسور نیز بسیار مهم است و می‌تواند تأثیر زیادی بر قیمت نهایی داشته باشد.

با این تفاسیر، بالاخره، قیمت خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد واقعاً به چه شکل است؟

طبق جدیدترین آمار از قراردادهای خرید، رهن و اجاره خانه در یوسف آباد، میانگین خرید ملک در یوسف آباد از متری 70 میلیون تومان تا 250 میلیون تومان متغیر است. این اختلاف قیمت به عواملی که در بالا اشاره کردیم بستگی دارد.

میانگین رهن و اجاره خانه در یوسف آباد نیز از 500 میلیون تومان تا 5 میلیارد بسته به متراژ، امکانات و شرایط ساختمان متغیر است.

نمونه قیمت های خرید آپارتمان در یوسف آباد: 

متراژ  سن بنا  قیمت هر مترمربع (تومان) قیمت کل (تومان)
100 متر 18 سال 129.000.000 12.900.000.000
122 متر 3 سال 139.000.000 13.900.000.000
70 متر 17 سال 114.000.000 8.000.000.000

نمونه آگهی های اجاره آپارتمان در یوسف آباد: 

متراژ  سن بنا  قیمت اجاره (تومان) ودیعه (تومان)
156 متر 12 سال 0 2.800.000.000
70 متر 15 سال 18.000.000 400.000.000
117 متر 20 سال 0 1.400.000.000

خرید آپارتمان در یوسف آباد

سخن آخر

اگر به دنبال خرید ملک و اجاره خانه هستید، آپارتمان‌های نوساز و مدرن در یوسف‌آباد در قلب تهران بهترین گزینه هستند.

برای خرید آپارتمان در یوسف آباد و همچنین اجاره خانه با کیفیت و با قیمت مناسب در یوسف‌آباد، به سایت ملکی دلتا سر بزنید.

قیمت اجاره آپارتمان در یوسف آباد

در سایت ملکی دلتا، شما می‌توانید مجموعه‌ای گسترده از آگهی‌های ملکی با انواع و اقسام امکانات و متراژها را مشاهده کنید. در اینجا به شما اطلاعات دقیق و به‌روز درباره قیمت‌ها، وضعیت بازار و خرید آپارتمان و اجاره خانه در یوسف آباد داده می‌شود تا شما بتوانید تصمیم‌ درست را بگیرید.

سایت ملکی دلتا به عنوان یکی از معتبرترین منابع خرید ملک در یوسف آباد، در خدمت شماست.

 

بنر مشاهده بهترین آگهی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در محله های تهران

همچنین بخوانید

تهرانپارس گزینه مناسب برای خرید و اجاره آپارتمان

تهرانپارس در شرق تهران قرار دارد و یکی از تفرجگاه‌های اصلی افراد ثروتمند دوران قاجار بوده …