با 5 منطقه در حال پیشرفت تهران آشنا شوید!

0
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر خواهان خرید یا اجاره خانه در مناطق ارزان و در حال پیشرفت تهران هستید، تا انتهای این گزارش با ما همراه باشید.
محله خلیج فارس

افراد زیادی برای کسب درآمد و سود، سرمایه‌گذاری در املاک را انتخاب می‌کنند. این سرمایه‌گذاری می‌تواند خرید یا اجاره ملک در یک منطقه باشد. حال برای سرمایه‌گذاری، منطقه انتخابی اهمیت زیادی دارد. معمولا افراد به دنبال مناطقی می‌روند که در عین ارزان بودن، در حال پیشرفت بوده و آینده روشنی داشته باشد. ما در دلتامگ به معرفی مناطق در حال پیشرفت تهران اشاره خواهیم کرد.

بررسی مناطق تهران

مناطق در حال پیشرفت تهران

همانطور که می‌دانید، قیمت مسکن نسبت به سال‌های گذشته، افزایش چشم‌گیری داشته است. با گرانی مسکن، بخش زیادی از قشر متوسط جامعه، امکان خریدار خانه را ندارند و روی به اجاره یا خرید خانه در مناطق ارزان‌تر می‌آورند. از آنجایی که ساخت و ساز مسکن در حومه تهران گسترش زیادی پیدا کرده است، بنابراین افراد می‌توانند با انتخاب بهترین منطقه اطراف تهران برای سرمایه گذاری شانس خانه‌دار شدن و  سرمایه‌گذاری سودمند را امتحان کنند. در ادامه مطلب به معرفی تعدادی از شهرک‌های ساخته شده در حومه تهران خواهیم پرداخت:

مناطق مهم تهران برای سرمایه‌گذاری

شهر پردیس

شهر پردیس یکی از شهرهای نوساز اطراف پایتخت می‌باشد که در 17 کیلومتری تهران قرار دارد. این شهر به دلیل نزدیکی به تهران مزیت‌های زیادی چون و آب و هوای مطلوب، کمبود ترافیک و قیمت مناسب خانه برخوردار است. در این شهر مراکز درمانی، مجتمع‌‌های تجاری، مساجد و پارک‌‌های زیادی بنا شده است. پردیس فازهای مختلفی دارد که فاز 1 آن از بقیه فازها قدیمی‌تر و از امکانات بیشتری برخوردار است به همین دلیل قیمت خرید ملک در این فاز بیشتر از سایر فازها می‌باشد.

مناطق در حال پیشرفت تهران

بومهن

 بهترین فاز شهرستان پردیس بومهن است که در ۵۴ کیلومتری شمال شرقی تهران قرار دارد. شهرک طلاییه و کشاورز از جمله شهرک‌هایی هستند که در این بومهن پیشرفت چشم‌گیری داشتاه است. در گذشته بیشتر خانه‌های این شهر ویلایی بوده اما در حال حاضر، بازسازی و ساخت و ساز آپارتمان در این منطقه به وفور مشاهده می‌شود. بنابراین آینده سرمایه گذاری در تهران به ویژه شهرستان بومهن بسیار روشن است.

مطلب پیشنهادی:  سهم 16 درصدی مسکن در اقتصاد کلان

شهر بومهن

اندیشه

اندیشه یکی از مناطق رو به رشد تهران به‌شمار می‌آید که برای خرید خانه گزینه مناسبی است و از آینده خوبی برخوردار است. اندیشه در مرکز شهرستان شهریار است و به تهران و کرج دسترسی خوبی دارد. آنچه که باعث شده تا افراد بسیاری این شهر را برای زندگی انتخاب کنند، قیمت مناسب خانه در این منطقه در مقایسه با تهران است. شهرک اندیشه از دو فاز تشکیل شده که قیمت ملک در فاز 1 کمی گران‌تر از فاز 2 است.

پرند

پرند در شهرستان رباطکریم و ۳۳ کیلومتری جنوب غربی شهر تهران واقع شده و از لحاظ امکانات رفاهی بسیار غنی است. از مهم‌ترین امکانات این منطقه می‌توان به فرودگاه بین‌ المللی امام خمینی، کارتینگ و پروژه تفریحی اقامتی سرزمین ایرانیان، دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور اشاره کرد. برای دسترسی به پرند می‌توانید از تاکسی، اتوبوس، مترو شاهد و صادقیه استفاده کنید.

مناطق در حال پیشرفت تهران

رودهن

قبل از هر چیزی افرادی که قصد خرید خانه در مناطق در حال پیشرفت تهران را دارند، این سوال ذهن آن‌ها را درگیر می‌کند که برای خرید خانه رودهن بهتر است یا پردیس؟

از دیگر شهرک‌ های حومه تهران می‌توان به رودهن اشاره کرد. طبیعت خاص رودهن باعث شده است بسیاری از افراد برای خرید آپارتمان رودهن را انتخاب کنند. رودهن شهر زیبایی است که در دره‌‌ای سرسبز قرار دارد، که به دلیل قیمت مناسب زمین آپارتمان‌سازی در این منطقه رونق گرفته است. در نتیجه از نظر سرمایه‌گذاری در ملک رودهن با پردیس چندان تفاوتی ندارد و همه‌ چی به موقعیت و شرایط زندگی شما بستگی دارد.

پیشنهاد مطالعه: قبل از خرید یا اجاره خانه به این نکات توجه کنید

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

مقایسه قیمت پنت هاوس در تهران

در حالی که بیشتر مردم توانایی خریدن آپارتمان‌های کوچک متراژ را ندارند، در میان فایل‌های با…