اتاق ارواح، در هتل نفرین‌شده‌!

0
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
هتلی در لندن وجود دارد که یک اتاق خاص و کمی ترسناک دارد. اتاق شماره ۳۳۳ در هتل لانگهام لندن در ظاهر شبیه به خیلی از اتاق‌های دیگر است، اما داستان‌های ترسناک زیادی در مورد این اتاق وجود دارد که باعث شده هرکسی جرات اقامت در آن را نداشته باشد.

اتفاقات وحشتناک زیادی در اتاق ۳۳۳ هتل لانگهام لندن رخ داده و بسیاری معتقدند شب‌ها حوادث غیرقابل توجیه و ماورائی در این اتاق رخ می‌دهد. در ادامه با دلتامگ همراه باشید تا با هم سری به اتاق این هتل نفرین‌‌شده بزنیم.

هتل لانگهام لندن

هتل لانگهام لندن

هتل لانگهام در سال ۱۸۶۵ به سبک قصرهای فلورانتین ساخته شده و اولین گراندهتل لندن محسوب می‌شود. این هتل امروزه یکی از مشهورترین هتل‌های لندن و یک هتل ۵ ستاره لوکس و مجلل به‌حساب می‌آید.

هتل لانگهام حدود ۵۰۰ اتاق دارد، اما اتاق شماره ۳۳۳ آن کمی با بقیه اتاق‌ها متفاوت است. در طول سالیان طولانی که از تاسیس این هتل می‌گذرد، اتفاقات و حوادث هولناکی در آن رخ داده و آن را به یکی از نفرین‌شده‌ترین مکان‌ها تبدیل کرده است.

هتل نفرین شده لانگهام لندن

جالب است بدانید که این هتل و تعداد زیادی از اتاق‌ها، مدت‌ها به یکی از خبرگزاری‌های انگلیس اختصاص داشت. به‌همین دلیل خبرنگاران زیادی در ماموریت‌های خود در این هتل اقامت داشتند. شاید حضور خبرنگاران باعث شده تا کوچک‌ترین خبر و رخدادی سریعا مخابره شود و حوادث هولناک اتاق این هتل نفرین‌‌شده بر سر زبان‌ها بپیچد.

چه این داستان‌ها را باور داشته باشید یا نه، باید بدانید که هر کسی جرات اقامت در این هتل نفرین‌‌شده را ندارد. اما واقعا چه اتفاقاتی در این اتاق رخ داده است؟

هتل تسخیر شده لانگهام

چه ارواحی در اتاق هتل نفرین شده دیده شده‌اند؟

  • یک پزشک آقا همراه با همسرش و برای گذراندن ماه‌عسل به این هتل آمدند و از قضا در اتاق شماره ۳۳۳ اقامت کردند. این مرد همسرش را به قتل رساند و سپس خودکشی کرد. گفته می‌شود پس از آن روح این پزشک قاتل با چشمانی از حدقه بیرون زده و سفید، همچنان در این اتاق نفرین‌شده پرسه می‌زند.
  • یک شاهزاده آلمانی از پنجره اتاق هتل، خود را به بیرون پرت کرد و خودکشی کرد. از میان تمام ارواحی که در اتاق نفرین‌شده هتل پرسه می‌زنند، روح این شاهزاده از همه فعال‌تر است و بیش از همه در هتل و به‌ویژه اتاق شماره ۳۳۳ دیده شده است.
مطلب پیشنهادی:  خشک کردن شوید با 3 روش ساده

هتل مجلل

در سال ۲۰۱۴ تیم کریکت انگلیس که یک شب را در این هتل اقامت کردند، مدعی شدند که نتوانسته‌اند در اتاق‌های هتل بخوابند و خواب آرامی نداشته‌اند.

با وجود تمام داستان‌هایی که در مورد اتاق هتل نفرین‌شده وجود دارد، این هتل یکی از مجلل‌ترین و لوکس‌ترین هتل‌های لندن است و امکانات و تجهیزات بسیار خوبی هم دارد.

اتفاقا داستان‌های ارواح باعث شهرت بیش از پیش این هتل شده و تعداد زیادی از ماجراجویان و گردشگران که از این مسائل ترسی ندارند در اتاق‌های هتل اقامت می‌کنند.

تعداد کلمات مطلب: 326

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در گردشگری

همچنین بخوانید

کن سولقان، بهترین لوکیشن برای عکاسی بهار

کن سولقان جاده ای پیچ‌در‌پیچ با مناظر زیبا دارد. مناطق خوش‌آب‌وهوایی مثل سنگان، وردیج، کشا…