خرید خانه در کیش چقدر نقدینگی می‌خواهد؟

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بسیاری از افراد علاقه دارند که بدانند خرید آپارتمان در کیش نیازمند چه میزان سرمایه است، ما در این گزارش ضمن بررسی قیمت مسکن در کیش، شما را با مزایای خرید خانه در این منطقه آشنا خواهیم کرد.
خرید آپارتمان در کیش

حتماً اغلب شما برای یک بار هم که شده به کیش سفر کرده‌اید. قطعاً به قدری به شما خوش گذشته که آرزو کرده‌اید کاش برای مدت بیشتری می‌ماندید و از جاذبه‌های گردشگری و تفریحی آن بیشتر استفاده می‌کردید؛ حتی شاید پیش خودتان گفته‌اید کاش می‌توانستید اقدام به خرید آپارتمان در کیش کنید!

بسیاری از مردم دیگر از زندگی در کلانشهرهای پرجمعیت و پر چالش که هر روز با مشکلات عدیده‌ای همچون ترافیک، شلوغی، آلودگی هوا و … روبه‌رو شده‌اند، خسته هستند. این افراد به دنبال سکونت در منطقه‌ای آرام و با امکانات بالا رفاهی هستند.

اگر به دنبال خرید آپارتمان در کیش هستید، باید بدانید که قرار است در  جزیره‌ای بسیار شیک و با انبوهی از امکانات زندگی کنید.

یکی از امتیازات بسیار مهم خرید آپارتمان در کیش، استفاده از قوانین منطقه آزاد است. شما با سکونت در کیش به راحتی می‌توانید بدون پرداخت هزینه گمرک از ماشین‌های لوکس و دیگر وسایل خارجی و برند استفاده کنید، زیرا مشمول قوانین گمرکی نخواهید بود.

ذکر این نکته ضروری است که هر کیشوندی که در جزیره کیش سکونت دارد ملزم به دریافت کارت کیشوندی است. کارت‌های کیشوندی امتیازات خاصی به دارندگان خود می‌دهند که در میان آنها به ورود و خروج وسیله به کیش بدون پرداخت حق گمرک می‌توان اشاره کرد. برای دریافت کارت شهروندی شما باید بیش از شش ماه در جزیره سکونت داشته باشید و سپس با مراجعه به سازمان منطقه آزاد می‌توانید آن را دریافت کنید.

خرید آپارتمان در کیش

ملاحظات سرسختانه برای حفظ امنیت اجتماعی در کیش باعث شده بسیاری از مردم رغبت بالایی برای خرید خانه در کیش از خود نشان دهند. البته این نکته را در نظر بگیرد که هزینه زندگی در کیش بالا است حتی بیشتر از تهران. البته این را نیز در نظر بگیرد که متوسط درآمد در کیش بالا است و افراد زیادی در این منطقه در حوزه واردات و صادرات فعالیت می‌کنند.

مطلب پیشنهادی:  مقایسه مناطق مختلف جزیره کیش برای خریدخانه

وجود مدارس و دانشگاه با بهترین امکانات تحصیلی یکی از مهم‌ترین مزایای خرید آپارتمان در کیش است.

شما برای خرید خانه در کیش نیازمند نقدینگی بالایی هستید. قیمت هر متر مربع مسکن در کیش از 40 میلیون تومان آغاز و به بالای 160 میلیون تومان نیز می‌رسد. در ادامه قیمت برخی از واحدهای مسکونی در کیش را که در سایت ملکی دلتا طی 10 روز گذشته آگهی شده‌اند را مشاهده خواهید کرد.

قیمت خرید آپارتمان در کیش

  • 220 متری، سه خوابه، طبقه نهم، سه سال ساخت با امکانات کامل/ متری 110 میلیون تومان
  • 117 متری، دو خوابه، 15 سال ساخت، طبقه دوم، دوبلکس و با امکانات کامل/ متری 60 میلیون تومان
  • 180 متری در برج پارسیس کیش، سه خوابه، یک سال سخت، طبقه دهم، با امکانات کامل/ متری 150 میلیون تومان
  • 121 متری در برج ستاره کیش، دو خوابه، نوساز، طبقه اول با امکانات کامل/ متری 75 میلیون تومان
  • 41 متری، 25 سال ساخت، همکف، بدون امکانات، بازسازی شده/ متری 56 میلیون تومان
  • 140 متری، دو خوابه، نوساز، طبقه دهم با امکانات کامل/ متری 55 میلیون تومان
  • 60 متری در برج شاراکس، نوساز، یک خوابه، با امکانات کامل، طبقه 13/ متری 180 میلیون تومان

مطالعه بیشتر: مطلب «خرید آپارتمان در جزیره رویایی کیش» را در دلتا مگ بخوانید.

بیشتر ببینید در جزیره کیش

همچنین بخوانید

شرایط لازم برای اقامت در جزیره کیش

از جزایر بسیار زیبا در استان هرمزگان، جزیره کیش است. این جزیره در جنوب ایران قرار دارد، که…