3 هزار واحد مسکونی در اصفهان برای مددجویان کمیته امداد

0
0
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
تلاش داریم با ساخت، خرید، تعمیر، بهسازی و بازسازی و مقاوم سازی منازل مددجویان تحت حمایت این نهاد نسبت به حل مشکل آنها در حوزه مسکن اقدام کنیم.
هزار واحد مسکونی در اصفهان

به گزارش «مجله ملکی دلتا» و به نقل از مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، عملیات عمرانی بیش از 3هزار واحد مسکونی در اصفهان برای مددجویان کمیته امداد احداث، تکمیل، تعمیر و بازسازی شد.

سید مصطفی انوری گفت: در ۶ ماهه اول سال جاری تعداد ۳ هزار و ۲۸۲ واحد مسکونی مددجویان اصفهانی با مشارکت خیران و نیکوکاران احداث، تکمیل و یا تعمیر و بازسازی شد.

این مقام مسئول به تشریح این مهم پرداخت و ادامه داد: در این مدت ۲۷۸ مورد کمک به خرید، احداث و تکمیل مسکن روستایی و شهری و ۳۰۰۴ مورد تعمیرات و بازسازی مسکن مددجویان انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه هزینه های انجام شده در بخش مسکن مددجویان از محل اعتبارات دولتی، کمک خیران، مراکز نیکوکاری و تسهیلات قرض الحسنه بوده است، بیان داشت: در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری رقمی بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان برای خرید، احداث، تکمیل، تعمیر و بازسازی ۳ هزار و ۲۸۲ واحد مسکونی مددجویان پرداخت شده است.

مطلب پیشنهادی:  حق شفعه در فروش ملک مشترک

مدیر مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان افزود: تلاش داریم با ساخت، خرید، تعمیر، بهسازی و بازسازی و مقاوم سازی منازل مددجویان تحت حمایت این نهاد نسبت به حل مشکل آنها در حوزه مسکن اقدام کنیم.

انوری در پایان با دعوت از نیکوکاران برای مشارکت در تامین مسکن مددجویان، گفت: خیران نیک اندیش می توانند با مراجعه به سایت emdad.ir یا با شماره گیری #۰۳۱*۸۸۷۷* مساعدتهای نقدی خود را در بحث مسکن به نیازمندان اهدا کنند.

پیشنهاد مطالعه: مطلب «کشور به کارگاه ساختمان سازی تبدیل می شود؟» از مجله ملکی دلتا بخوانید.

تعداد کلمات مطلب: 258

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

بهترین مناطق شمال برای خرید ویلا + قیمت

اگر به دنبال بهترین مناطق شمال برای رفاه و آسایش بیشتر و یا حتی سرمایه‌گذاری مناسب هستید خ…