لباس‌هایی که خانم‌های قد کوتاه باید بپوشند

0
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
یکی از مشکلات افرادی که قد زیاد بلندی ندارند و کوتاه هستند انتخاب لباسی است که به آن‌ها بیاید و آن‌ها را کشیده‌تر نشان دهد.
لباس مناسب افراد قد کوتاه

افراد قد کوتاه باید لباس مناسب خود را بشناسند تا آن را تهیه کنند و همیشه شیک و قدبلند دیده شوند. برای خانم‌ها قدکوتاه انتخاب لباس مناسب بسیار مهم است تا آن‌ها را کشیده‌تر نشان دهد. همراه دلتامگ باشید.

لباس مناسب افراد قد کوتاه

در ادامه می‌خواهیم چند نکته مهم را به شما آموزش دهیم تا لباسی که مناسبتان است را انتخاب کنید.

پوشیدن لباس با رنگ یکدست

لباس‌های با رنگ یکدست انتخاب بسیار عالی برای افراد قدکوتاه است؛ زیرا این لباس‌ها شما را بلندتر به نظر آورده و شکل بدن شما را بهبود می‌بخشند.

استفاده از طرح‌های عمودی

یادتان باشد انتخاب لباس‌هایی با طرح عمودی شما را بلندتر از آن چه که هستید نشان می‌دهد. از طرح‌های عمودی در لباس‌ها، کفش‌ها و البته اکسسوری‌های خود استفاده کنید.

لباس مناسب افراد قدکوتاه مثل پوشیدن لباس‌های بلند

پوشیدن لباس‌های بلند می‌تواند شکل بدن شما را تغییر داده و قد شما را بلندتر نشان دهد. پیراهن‌هایی با طولی تا زیر زانو هم برای خانم‌هایی با قدکوتاه انتخاب خوبی هستند. اما نکته مهم آن است که باید مراقب باشید که حتماً لباس بلند بوده و تا مچ پا بیاید تا شما را کوتاه‌تر نشان ندهد.

لباس مناسب افراد قدکوتاه مثل پوشیدن لباس‌های بلند

پوشیدن لباس‌های با برش مناسب

لباس‌های با برش مناسب می‌توانند پا‌های شما را  کشیده‌تر و بلندتر به نظر برسانند و به شکل بدن شما کمک کنند.

شلوارهای پارچه‌ای راسته

شلوارهای پارچه‌ای راسته و بلند که از پارچه‌های لخت دوخته شده‌اند، انتخاب بسیار خوبی برای شما هستند و به ایجاد اندام بهتری از شما کمک می‌کنند. همچنین، این شلوارها با کفش‌های پاشنه‌بلند هماهنگی خوبی داشته و باعث می‌شوند کفش‌ها به‌راحتی دیده نشوند، به‌این‌ترتیب استایل شما را بهبود می‌بخشند.

شلوارهای جین دمپا گشاد

شلوارهای جین دمپای گشاد لباس مناسب افراد قد کوتاه است و می‌تواند شما را قد بلندتر به نظر می‌رسانند. انتخاب این مدل ‌شلوارهای برای خانم‌هایی با قدکوتاه بسیار مناسب است.

مطلب پیشنهادی:  چند راهکار ساده برای تشخیص معیار زیبایی افراد

کت یا بارانی با قد متوسط

کت یا پالتویی با قد متوسط، می‌تواند برای فرم بدن شما مناسب باشد. بنابراین کت یا بارانی با قد متوسط لباس مناسب افراد قد کوتاه است.

پوشیدن لباس با کمترین جزئیات

لباس‌های با جزئیات زیاد امکان دارد شما را کوتاه‌تر نشان دهند؛ بنابراین در لباس مناسب افراد قد کوتاه باید لباس‌های با جزئیات کمتر را معرفی کنیم.

بهترین مدل مانتو برای خانم‌های قدکوتاه

بهترین مدل مانتو برای خانم‌های قدکوتاه

  • یکی از توضیه‌های ما در مطلب لباس مناسب افراد قد کوتاه آن است که از پوشیدن مانتوهایی با طرح‌ها و گل‌های بزرگ و شلوغ جدا خودداری کرده و از خرید مانتو و پالتوهای پف‌دار و چین‌دار مثل مدل مانتو خفاشی صرف‌نظر کنید. همچنین هرگز کمربندهای پهن و اکسسوری‌های بزرگ استفاده نکنید.
  • برای افرادی با قدکوتاه، پوشیدن مانتوهای کوتاه و ظریف می‌تواند ظاهر آنها را بلندتر نشان دهد، البته اگر با شلوارهای بلند راسته، دم پا گشاد پوشیده شود، انتخاب بسیار ایده‌آلی است.
  • مانتوهایی با برش‌های عمودی یا طرح‌های راه‌راه عمودی می‌توانند قد شما را کوتاه‌تر نشان دهند.
  • همچنین، سارافون‌های بلند و ظریف نیز انتخاب خوبی برای افراد با قدکوتاه هستند.
  • در ضمن، پوشیدن رنگ‌های تیره، شما را باریک‌تر و در نتیجه بلندتر به نظر می‌آورد.
  • مانتوهای با آستین سه‌ربع می‌توانند شما را کشیده‌تر به نظر بیاورند و پالتو و مانتوهای دوکی‌شکل که در میانه لباس کمی گشادتر از سرشانه و پایین لباس هستند به افراد قدکوتاه می‌آیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

میوه‌های انرژی‌زا را بشناسید

افزایش انرژی بدن خستگی را از شما دور می‌کند. احساس خستگی، به طور معمول بعد از ظهرها به سرا…