چرا محله گلبرگ غربی برای خرید خانه مناسب است؟

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خیابان گلبرگ غربی، یکی از خیابان‌های مهم و پر رفت و آمد در منطقه هشت تهران است که برای خرید خانه گزینه مناسبی به شمار می‌آید.
گلبرگ غربی

شرق تهران به دلیل دسترسی راحت به وسایل نقلیه عمومی، برای مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است؛ به همین دلیل افراد بسیاری خواهان زندگی در این محدوده هستند؛ یکی از این محله‌ها گلبرگ غربی است که از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است؛ در صورتی که خرید آپارتمان در خیابان گلبرگ غربی را دارید، تا پایان این مطلب با دلتامگ همراه باشید.

چند نمونه از آگهی‌های گلبرگ غربی در سایت ملکی دلتا

گلبرگ غربی

خیابان گلبرگ غربی کجاست؟

گلبرگ‌غربی از خیابان‌های اصلی و پرتردد شرق تهران است که در منطقه 8 شهرداری قرار دارد و از محله‌های هفت حوض، فدک، کرمان، مجیدیه و لشگر شرقی عبور می‌کند. این خیابان به معابر مهمی مانند بزرگراه امام علی، گلشن دوست، مسیل باختر، خضری، مدنی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، جانبازان شرقی (گلبرگ شرقی)، دکتر آیت، گلستان، سمنگان، همایی، شهید حسین صفایی، ابراهیم نژاد، کرمان، کرمان جنوبی، ایزدی جنوبی، بختیاری، شهید سروان علی بختیاری، شهید روح الله کمیجانی، برادران اثنی عشری و همچنین اثنی عشری متصل گردیده است.

تاریخچه این محله به قبل از دهه 60 باز می‌گردد و تا آن زمان توجهی به گلبرگ غربی نمی‌شد و با ساخته شدن بزرگراه امام علی از دهه 80 به بعد این محله نیز رنگ‌وبویی تازه به خود گرفت و ساخت‌وساز در آن بیشتر شد.

گلبرگ غربی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بهترین مسیرهای دسترسی برای رفتن به محله گلبرگ‌غربی

از بهترین مزایای این محله برای خرید با اجاره خانه، دسترسی راحت به وسایل قلیه است. در صورتی که قصد دارید با اتومبیل شخصی خود به گلبرگ‌غربی بروید، راحت‌ترین مسیر دسترسی، بزرگراه امام علی است؛ در صورتی هم که بخواهید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید، نزدیکترین ایستگاه مترو به گلبرگ غربی، ایستگاه مترو جانبازان است.

مطلب پیشنهادی:  محله عباس‌آباد تهران کجاست؟

بررسی جدیدترین قیمت خرید خانه در گلبرگ غربی

آب‌وهوای خوب، امکانات رفاهی فراوان و قیمت مناسب اجاره و خرید آپارتمان، باعث شده تا افراد بسیاری تمایل به سکونت در گلبرگ‌غربی داشته باشند؛ در حال حاضر قیمت هر مترآپارتمان در گلبرگ غربی، بین 60 تا 120 میلیون با توجه به وضعیت ملک متغیر است. برای مثال شما برای خرید یک واحد آپارتمان 40 متر نوساز در خیابان حیدری، به 3 میلیارد نقدینگی نیاز دارید. برای مشاهده فایل‌های بیشتر در این خصوص می‌توانید به سایت ملکی دلتا مراجعه کنید.

 گلبرگ غربی

امکانات رفاهی

  • اداره مرکزی راه‌آهن شهری تهران یا مترو
  • پارک یاسمن
  • پارک تمدن
  • پارک خارجی
پیشنهاد مطالعه: فرصتی محدود برای سرمایه‌گذاری با خرید خانه در شهرک گلستان
بنر مشاهده بهترین آگهی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در محله های تهران

همچنین بخوانید

جدیدترین قیمت خرید آپارتمان در وحیدیه + جدول

اگر قصد خرید یا اجاره واحد آپارتمانی در محله وحیدیه را دارید تا انتهای این مطلب با دلتا مگ…