شکم و پهلوی خود را با این ترفندها بپوشانید

0
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
شکم برآمده و پهلوی بزرگ یکی از ناراحت کننده‌ترین مشکلاتی است که خانم‌ها هنگام جستجو برای پوشاک مناسب با آن مواجه‌اند.

برای بسیاری از خانم‌ها پنهان کردن نقاط ضعفشان و لباس پوشیدن شبیه خواننده‌های اپرا آزار دهنده است چرا که نمی‌توانند لباس‌های مورد علاقه‌شان را بپوشند. تنها لازم است بدانید چه سبک لباسی می‌خواهید بپوشید و برای شیک و زنانه بودن از چه چیزهایی دوری کنید. در این مطلب از دلتامگ به موضوع پنهان کردن شکم و پهلو با لباس می‌پردازیم.

پنهان کردن شکم و پهلو با لباس

سایز درست را انتخاب کنید

در هنگام خرید حتما لباس‌های فیت تنتان بخرید. از پوشیدن لباس‌های زیادی گشاد یا زیادی تنگ خودداری کنید چرا که آن‌ها نقاط ضعف شما را برجسته‌تر می‌کنند. لباس‌های چتری اصلا کمکی نمی‌کنند چرا که شما را درشت اندام‌تر از آنچه هستید نشان می‌دهند. بدون کلک در انتخاب سایز، آن‌هایی را انتخاب کنید که خوب به تنتان می‌نشینند و برجستگی‌های زنانه تان را پررنگ‌تر می‌کنند.

هیچوقت بالاپوشتان را داخل شلوار یا دامن فرو نکنید

بالاپوش‌های بلند در حال حاضر خیلی مد هستند، پس شما خوش شانس هستید که می‌توانید بین هزاران مدل بالاپوش هرکدام را انتخاب کنید. البته عموما لباستان را در شلوارتان نمی‌کنید ولی اگر اینکار را می‌کنید وقتش رسیده که این عادت را ترک کنید.

فرو کردن بلوز در شلوار یا دامن مهم ترین چیزی است که برای پنهان کردن شکم باید از آن دوری کنید. بالاپوش‌های بلند روی جین یا هر شلواری کمرتان را بلندتر نشان می‌دهد و با ظرافت شکمتان را می‌پوشاند.

به دنبال بالاپوش‌هایی با نوار کشی روی کمر یا باسن باشید

لباس‌هایی که روی باسن فیت می‌شوند با خمیدگی‌ای که در لبه‌ لباس دارند محدوده‌ کمرتان را تعریف می‌کنند. این سبک لباس برای خانم‌هایی که در ناحیه‌ی شکم اضافه وزن دارند بسیار مناسب است. این لباس‌های خنک بسیار برزنده‌ی اندام شما هستند و به اندازه کافی برای پوشاندن میانه‌ بدنتان جا دارند. همچنین می‌توانید پیراهن‌هایی با یقه‌های دوطرفه و بلوزهایی که بدنتان را کشیده می‌کند و شکمتان را پنهان می‌کند بپوشید.

بلوزهای نواردار روی کمر هم گزینه‌ی خوبی برای خرید هستند. این بلوزها درست روی نیم تنه فیت می‌شوند و رو به پایین آزاد می‌شوند، بنابراین بخش‌های غیر دلخواه بدنتان را پنهان می‌کنند و حالت فوق‌العاده‌ای به بدنتان می‌دهند.

مطلب پیشنهادی:  ۵ گام نظافت آشپزخانه

پنهان کردن شکم

ژاکت‌های فیت تنتان را امتحان کنید

ژاکت‌های فیت که تا زیر شکم می‌آیند گزینه‌ خیلی خوبی هستند که برازنده‌ اندامتان هستند و زنانگی‌تان را پررنگ تر می‌کنند. با این روش باریک‌تر و ظریف‌تر به نظر می‌آیید. از پوشیدن ژاکت‌های گشاد و فری سایز دوری کنید چرا که شما را درشت‌تر نشان می‌دهند.

از پوشیدن جین‌های پر زرق و برق دوری کنید

شلوارهایی که تزئینات زیادی در ناحیه‌ کمر دارند مطمئنا مناسب شما نیستند چرا که تنها شکمتان را بیشتر به چشم می‌آورند. به جای جین‌هایی با جیب‌های بزرگ و پیچ و خم زیاد، شلوار‌های ساده تر و شیک‌تر با جزئیات کم یا بدون تزئینات را انتخاب کنید.

زیرپوش مناسبی انتخاب کنید

زیرپوش‌ها کلید دستیابی به شکم‌های تخت‌تر هستند. گن روش فوق‌العاده‌ای برای پنهان کردن بخش‌های غیر دلخواه بدنتان و ایجاد اندام جذاب هستند. برای راحت بودن در هنگام پوشیدن این زیرپوش‌ها مطمئن شوید که سایز مناسب را انتخاب کرده‌اید، نه زیاد تنگ و نه زیاد شل. گن به شما کمک می‌کند که پیراهن‌هایی را بپوشید که پیش از این نمی‌توانستید بپوشید.

لباس مناسب برای افراد چاق

به حالت اندامتان توجه کنید

روش صحیح ایستادن بسیار مهم است. طرز ایستادن نامناسب اغلب مشکلی شایع میان خانم‌هاست. با کمی توجه می‌توانید حالت مناسب را پیدا کنید، و این می‌تواند در حل برآمدگی شکمتان خیلی موثر باشد. به عنوان شروع به طرز ایستادنتان توجه کنید. می‌توانید حالتتان را به سادگی با عقب بردن شانه‌ها در حالت ایستاده یا راه رفتن تا جایی که سفت شدن ماهیچه‌های شکمی‌تان را حس کنید ارتقا دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

آرامگاه یعقوب لیث، منجی تمدن ایران زمین!

آرامگاه یعقوب لیث یکی از عجیب‌ترین جاهای دیدنی دزفول است که برای عاشقان این سرزمین فراتر ا…