بستن شال و روسری برای مهمانی به سبکی خاص

0
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
داشتن حجاب در برخی از مهمانی‌ها باعث می‌شود سبک لباس پوشیدن خانم‌ها با تغییراتی همراه باشد.
بستن شال و روسری برای مهمانی

پوشیدن شال و روسری می‌تواند تکمیل‌کننده استایل خانم‌ها باشد؛ به‌شرط آنکه روسری و شال مناسبی را انتخاب کنند؛ البته طرز بستن آن هم بسیار حائز اهمیت است. در این مطلب از دلتامگ به موضوع بستن شال و روسری برای مهمانی می‌پردازیم.

بستن شال و روسری برای مهمانی

بستن شال به سبک عمامه

یکی از سبک‌های حجاب جدید بستن شال به شکل عمامه است. این سبک حجاب در بین دختران بسیار محبوب است؛ زیرا ظاهری مدرن به‌ظاهر آنها می‌دهد. این نوع از بستن شال تمام قسمت سر را می‌پوشاند. برای بستن لازم است روسری را به‌صورت تا شده بپوشید و دولایه در بالای سر خود قرار دهید و آن را از پشت گره بزنید.

بستن شال به روش ترکی

این سبک مناسب کسانی است که همواره شال را ساده می‌بندند. این افراد بدون تغییر زیادی، به‌سادگی می‌توانند در مهمانی‌ها هم حجاب خود را با سادگی قبل اما شیک‌تر داشته باشند. بستن شال به روش ترکی یکی از انواع مورد علاقه حجاب در میان مسلمانان جهان است.

بستن شال و روسری

استفاده از اکسسوری‌های حجاب

اصولاً خانم‌ها هنگام رفتن به مراسم رسمی، حجاب خود را با جواهرات و سایر زیورآلات تزئین می‌کنند. اکسسوری‌های حجاب زیبایی لباس رسمی را صدچندان می‌کنند. استفاده از زیورآلات پیشانی، سنجاق‌های تزیینی، بست و حلقه‌های روسری یا حتی گوشواره‌های بزرگی که بدون نیاز به نمایش گوش، از زیر روسری بیرون بیایند.

مطلب پیشنهادی:  ۹ ویژگی افراد خودساخته و قوی

حجاب برای افراد عینکی

خانم‌هایی که عینک می‌زنند به خوبی می ‌انند که تطبیق عینک با حجاب چقدر دشوار است. با پوشیدن یک کلاه زیر شال و سپس پیچیدن شال دور سر به شکلی که یک طرف آن دور گردن بسته شود و طرف دیگر دور سر. این نوع پوشیدن شال به راحتی قابل کنترل است و برای دختران جوانی که می‌خواهند در عین پوشیده بودن شیک هم به نظر برسند، عالی است و می‌توان آن را با لباس مجلسی و بلوز هم پوشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

بهترین تقویت‌کننده‌های ناخن که برای شما معجزه می‌کند

یکی از علل شایع آسیب به ناخن خشک شدن بافت ناخن و اطراف آن است که باید با تامین رطوبت مورد …