فروش عرصه واحدهای مسکن مهر هشتگرد با تخفیف ۵۰ درصدی

0
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
عضو هیئت مدیره عمران هشتگرد گفت: عرصه مسکن مهر هشتگرد را با ۵۰ درصد تخفیف به فروش می‌رسانیم و منابع حاصل از آن را صرف تحویل مساکن مهر می‌کنیم.
نرخ مسکن

به گزارش «مجله ملکی دلتا»، عضو هیئت مدیره عمران هشتگرد از تخفیف ۵۰ درصدی فروش عرصه واحدهای مسکن مهر این شهر خبر داد و گفت: منابع حاصل از فروش عرصه صرف تکمیل و تحویل مساکن مهر می‌شود.

محمدعلی حاجی‌زاده، اظهار کرد: از محل فروش عرضه دولت اجازه داده است مبالغ حاصله را برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر هزینه کنیم.

وی تصریح کرد: یکی از راهکارهایی است که می‌توانیم با استفاده از آن واحدهای مسکن مهر به نحو احسن تکمیل کرده و آنها را برای سکونت از همه جهات آماده کنیم.

وی بیان کرد: متقاضیان مسکن مهر، مالک اعیان هستند و وقتی صاحب عرصه نیز می‌شوند، به تبع آن ارزش افزوده مناسبی حاصل می‌شود. به مرور زمان اعیان استهلاک‌پذیر است، یعنی قیمت آن کاهشی است.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران هشتگرد اضافه کرد: برای هر واحد مسکن مهر در پروژه‌های آپارتمانی به طور متوسط هزینه عرصه حدود 20 میلیون تومان و در پروژه‌های ویلایی 80 تا 90 میلیون تومان است.

مطلب پیشنهادی:  آشفته‌ بازار اجاره مسکن در شرق پایتخت

مسکن مهر هشتگرد

شرایط ویژه برای فروش عرصه

حاجی‌زاده از فروش عرصه با شرایط ویژه خبر داد و در مورد این موضوع گفت: خرید عرصه به دو صورت نقد و اقساط امکان‌پذیر است؛ در صورت خرید نقدی، مالکان مسکن مهر مشمول 30 درصد تخفیف هستند. در روش قسطی 30 درصد قیمت عرصه پرداخت شده و مابقی نیز بدون کارمزد طی 5 سال تسویه می‌شود.

وی تاکید کرد: برای دستگاه‌های حمایتی مانند بهزیستی و کمیته امداد علاوه بر این تخفیف، تخفیف 50 درصدی در پرداخت نقدی و در اقساطی نیز 20 درصد تخفیف اعمال می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: مطلب «تورم اجاره بها رکورد 5 سال اخیر را شکست!» را در مجله ملکی دلتا بخوانید.

تعداد کلمات مطلب: 268

اپلیکیشن مجله دلتا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر ببینید در خبر و گزارش

همچنین بخوانید

پیش بینی قیمت مسکن در سال 1403

با توجه به آمار رسمی ارائه شده توسط  بانک مرکزی  و به نقل از محمد جندقی کارشناس حوزه قیمت …